Nábytkový program

GW-Prisma

Prvá vec, ktorá vás osloví pri vstupe do akejkoľvek domácnosti, je zariadené vstupná hala či predsieň, Väčšina z nás si tieto priestory zariaďuje tak, aby boli maximálne komfortné a vzhľadné. Nikto nepohrdne úložným priestorom, ktorý vo svojej domácnosti vždy využijete. Program GW-Prisma vám ponúka elegantnú predsieň v prírodnom dekore dub sonoma.   K výrobe boli použité kvalitné stredne husté drevovláknité dosky MDF, ktoré sú veľmi pevné a odolné. Tento druh povrchu sa veľmi jednoducho udržuje. Ľahko reliéfny povrch pôsobí dojmom pravého dreva.  Jednotlivé...

Čítajte viac

Cena od:
153,74 
s DPH 184,50 

Položky kolekcie nábytku GW-Prisma

Zobrazujem 1-2 produktov z 2 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Prisma

Prvá vec, ktorá vás osloví pri vstupe do akejkoľvek domácnosti, je zariadené vstupná hala či predsieň, Väčšina z nás si tieto priestory zariaďuje tak, aby boli maximálne komfortné a vzhľadné. Nikto nepohrdne úložným priestorom, ktorý vo svojej domácnosti vždy využijete. Program GW-Prisma vám ponúka elegantnú predsieň v prírodnom dekore dub sonoma. 

K výrobe boli použité kvalitné stredne husté drevovláknité dosky MDF, ktoré sú veľmi pevné a odolné. Tento druh povrchu sa veľmi jednoducho udržuje. Ľahko reliéfny povrch pôsobí dojmom pravého dreva. 

Jednotlivé kusy nábytku je možné kombinovať tak, aby plne zodpovedali rozmerom vašej predsiene a zároveň splňovali vaše predstavy o dokonalo zariadenom interiéry. 

 

Výhody:

  • praktická konštrukcia
  • elegantný vzhľad

 

Vyhotovenie:

  • materiál: MDF
  • dekor: dub sonoma

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky