Nábytkový program

GW-Primus

GW-Primus Program je momentálně vyprodán

Nábytok z  predsieňového programu GW-Primus  je jednoduchý a prostý, vyrobený v  neutrálnom dekore orechového dreva , čo presvetlí danú miestnosť a dodá jej náležitú eleganciu a moderným vzhľad.  Vďaka nábytku z tejto rady budete mať dostatok  úložného a odkladacieho priestoru  na všetky bundy, kabáty, dáždniky a topánky. Výrobným materiálom je  LDTD . Tento materiál má mnoho výhod, ktoré oceníte v priebehu používania daného prvku. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá má vrchnú povrchovú úpravu. Tá navyšuje jej odolnosť. Doska je  odolná...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Primus

Nábytok z predsieňového programu GW-Primus je jednoduchý a prostý, vyrobený v neutrálnom dekore orechového dreva, čo presvetlí danú miestnosť a dodá jej náležitú eleganciu a moderným vzhľad. 

Vďaka nábytku z tejto rady budete mať dostatok úložného a odkladacieho priestoru na všetky bundy, kabáty, dáždniky a topánky.

Výrobným materiálom je LDTD. Tento materiál má mnoho výhod, ktoré oceníte v priebehu používania daného prvku. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá má vrchnú povrchovú úpravu. Tá navyšuje jej odolnosť. Doska je odolná voči vode, takže následná údržba bude veľmi jednoduchá. Tento materiál si z hľadiska jeho kvality, údržby a odolnosti rýchlo zamilujete.

Prvky z programu GW-Primus je možné kombinovať medzi sebou aj s inými kusmi nábytku a s doplnkami.

 

Výhody:

  • kvalitné vyhotovenie
  • štýlový a jednoduchý dizajn

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD, laminát
  • dekor: orech

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky