Nábytkový program

GW-Primera

Predsieňový program GW-Primera môže skvelo doplniť práve váš interiér. Spája v sebe eleganciu a prakticky usporiadaný úložný priestor. Štýlové skrinky vám poskytnú dostatok priestoru pre odloženie vašich kabátov, tašiek a topánok. Všetko bude prehľadne uložené a pripravené vyraziť s vami von.  Štýlové  biele vyhotovenie  programu opticky zväčší vašu predsieň. Vďaka tomuto vyhotoveniu sa môžete bez obáv v predsieni hrať s farbami, pretože vždy bude vyzerať skvelo. Na nábytku oceníte aj kvalitný materiál.  Laminované drevotrieskové...

Čítajte viac

Cena od:
399,15 
s DPH 479,00 

Položky kolekcie nábytku GW-Primera

Zobrazujem 1-4 produktov z 4 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Primera

Predsieňový program GW-Primera môže skvelo doplniť práve váš interiér. Spája v sebe eleganciu a prakticky usporiadaný úložný priestor. Štýlové skrinky vám poskytnú dostatok priestoru pre odloženie vašich kabátov, tašiek a topánok. Všetko bude prehľadne uložené a pripravené vyraziť s vami von. 

Štýlové biele vyhotovenie programu opticky zväčší vašu predsieň. Vďaka tomuto vyhotoveniu sa môžete bez obáv v predsieni hrať s farbami, pretože vždy bude vyzerať skvelo. Na nábytku oceníte aj kvalitný materiál. 

Laminované drevotrieskové dosky, LDTD, vynikajú odolnosťou voči vode, teplu a chemikáliám, ktoré sa bežne používajú v domácnosti, takže vaša predsieň si dlho zachová svoj pekný vzhľad. Vlastnosti materiálu oceníte najmä počas dní plných dažďa a snehu.

Doprajte si predsieň, ktorá rozžiari váš deň!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky