Nábytkový program

GW-Power

GW-Power Program je momentálně vyprodán

Kancelársky program GW-Power si okamžite obľúbite vďaka skvelým vlastnostiam, ktoré ponúka. Veľké množstvo praktického úložného priestoru zaručí, že budete mať dostatok miesta pre všetky vaše dôležité pracovné dokumenty a zároveň ponúka možnosť prehľadne ich usporiadať.  Určite poteší aj možnosť vytvorenia si veľkého pracovného stola , ktorý bude disponovať otvorom pre kabeláž, takže vám káble už viac nebudú zavadzať pri práci. Moderné prírodné vyhotovenie tohto programu poteší skoro každého. Okrem toho, že je jemné a nadčasové aj vhodne doplní akýkoľvek...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Power

Kancelársky program GW-Power si okamžite obľúbite vďaka skvelým vlastnostiam, ktoré ponúka. Veľké množstvo praktického úložného priestoru zaručí, že budete mať dostatok miesta pre všetky vaše dôležité pracovné dokumenty a zároveň ponúka možnosť prehľadne ich usporiadať. 

Určite poteší aj možnosť vytvorenia si veľkého pracovného stola, ktorý bude disponovať otvorom pre kabeláž, takže vám káble už viac nebudú zavadzať pri práci.

Moderné prírodné vyhotovenie tohto programu poteší skoro každého. Okrem toho, že je jemné a nadčasové aj vhodne doplní akýkoľvek interiér. Program sa vyznačuje aj kvalitou použitého materiálu. Laminované drevotrieskové dosky, LDTD, poskytujú odolnosť voči pôsobeniu vody, teplu a chemikáliám, ktoré bežne používate v domácnosti, takže vaša kancelária bude dlho ako nová.

Doprajte si kanceláriu, ktorá vás zakaždým očarí svojou praktickosťou a minimalistickým dizajnom!

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky