Nábytkový program

GW-Montreal

Elegantná povaha je jednou z dominánt programu  GW-Montreal. Biela  farba zjemňuje celé vyhotovenie a presvetľuje okolitý priestor. Vďaka jednoduchej konštrukcii môže byť nábytok doplnený ďalšími prvkami, ktoré si zvolíte podľa svojich nárokov a požiadaviek. Ak potrebujete praktické  úložné priestory  do pracovní či kancelárii, tento program je pre vás ako stvorený. Vnútorné priestory regálov aj skriní sú  sympaticky členené  tak, aby zaistili ľahkú orientáciu v uložených veciach. Bude tak zaistená plocha pre vaše zakladače, zaraďovače,...

Čítajte viac

Cena od:
94,90 
s DPH 113,88 

Položky kolekcie nábytku GW-Montreal

Zobrazujem 1-3 produktov z 3 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Montreal

Elegantná povaha je jednou z dominánt programu GW-Montreal. Biela farba zjemňuje celé vyhotovenie a presvetľuje okolitý priestor. Vďaka jednoduchej konštrukcii môže byť nábytok doplnený ďalšími prvkami, ktoré si zvolíte podľa svojich nárokov a požiadaviek.

Ak potrebujete praktické úložné priestory do pracovní či kancelárii, tento program je pre vás ako stvorený. Vnútorné priestory regálov aj skriní sú sympaticky členené tak, aby zaistili ľahkú orientáciu v uložených veciach. Bude tak zaistená plocha pre vaše zakladače, zaraďovače, knihy a ďalšie potrebné veci. Stôl z tohto materiálu disponuje veľkorysou pracovnou doskou a navyše je ju možné využiť aj v detských či študentských izbách. 

Doprajte si komfort aj pri práci. Program GW-Montreal je estetický, ľahko udržiavateľný a vysoko praktický.  

 

Výhody

  • jednoduchá konštrukcia
  • svieži vzhľad
  • praktický úložný priestor

 

Materiál

  • laminát
  • vyhotovenie: biela

 

Dodanie

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky