Nábytkový program

GW-Mediano

Milovníci elegancie a minimalizmu si prídu na svoje! Nábytok z predsieňového programu GW-Mediano je vyrobený v neutrálnom farebnom vyhotovení. Následne sa dá dekor jednoducho kombinovať s ďalšími farebnými tónmi. Záleží iba na vašej fantázii a citu k farebnosti.  Vďaka nábytku z tejto rady budete mať dostatok úložného a odkladacieho priestoru na všetky bundy, kabáty, dáždniky aj topánky. Výrobným materiálom je LDTD . Tento materiál má mnoho výhod, ktoré oceníte v priebehu používania daného prvku. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá má vrchnú povrchovú úpravu. Tá...

Čítajte viac

Cena od:
64,86 
s DPH 77,84 

Položky kolekcie nábytku GW-Mediano

Zobrazujem 1-4 produktov z 4 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Mediano

Milovníci elegancie a minimalizmu si prídu na svoje! Nábytok z predsieňového programu GW-Mediano je vyrobený v neutrálnom farebnom vyhotovení. Následne sa dá dekor jednoducho kombinovať s ďalšími farebnými tónmi. Záleží iba na vašej fantázii a citu k farebnosti. 

Vďaka nábytku z tejto rady budete mať dostatok úložného a odkladacieho priestoru na všetky bundy, kabáty, dáždniky aj topánky.

Výrobným materiálom je LDTD. Tento materiál má mnoho výhod, ktoré oceníte v priebehu používania daného prvku. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá má vrchnú povrchovú úpravu. Tá navyšuje jej odolnosť. Doska je odolná voči vode, takže následná údržba bude veľmi jednoduchá. Tento materiál si z hľadiska jeho kvality, údržby a odolnosti rýchlo zamilujete. 
 
Prvky programu GW-Mediano je možné kombinovať medzi sebou aj s inými kusmi nábytku a s doplnkami.
 
 

Výhody:

  • kvalitné vyhotovenie
  • štýlový a jednoduchý dizajn

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD, laminát
  • dekor: biela / orech

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky