TV SAMSUNG 43" V AKCII ZA 389 € predtým za 498 € | iba 15 ks
Nábytkový program

GW-Maxima

Nábytok z predsieňového programu GW-Maxima je jednoduchý a prostý, vyrobený v neutrálnom dekore dreva dub sanremo , čo presvetlí danú miestnosť a dodá jej náležitú eleganciu a moderný vzhľad. Vďaka nábytku z tejto rady budete mať dostatok úložného a odkladacieho priestoru na všetky bundy, kabáty, dáždniky aj topánky. Výrobným materiálom je LDTD . Tento materiál má mnoho výhod, ktoré oceníte v priebehu používania daného prvku. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá má vrchnú povrchovú úpravu. Tá navyšuje jej odolnosť. Doska je odolná voči vode , takže následná údržba...

Čítajte viac

Cena od:
73,23 
s DPH 87,88 

Položky kolekcie nábytku GW-Maxima

Zobrazujem 1-5 produktov z 5 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Maxima

Nábytok z predsieňového programu GW-Maxima je jednoduchý a prostý, vyrobený v neutrálnom dekore dreva dub sanremo, čo presvetlí danú miestnosť a dodá jej náležitú eleganciu a moderný vzhľad.

Vďaka nábytku z tejto rady budete mať dostatok úložného a odkladacieho priestoru na všetky bundy, kabáty, dáždniky aj topánky.

Výrobným materiálom je LDTD. Tento materiál má mnoho výhod, ktoré oceníte v priebehu používania daného prvku. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá má vrchnú povrchovú úpravu. Tá navyšuje jej odolnosť. Doska je odolná voči vode, takže následná údržba bude veľmi jednoduchá. Tento materiál si z hľadiska jeho kvality, údržby a odolnosti rýchlo zamilujete. 
 
Prvky programu GW-Maxima je možné kombinovať medzi sebou aj s inými kusmi nábytku a s doplnkami.
 

Výhody:

  • kvalitné vyhotovenie
  • štýlový a jednoduchý dizajn

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD, laminát
  • dekor: dub sanremo

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky