CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
začíname za
CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
Nábytkový program

GW-Loft

GW-Loft Program je momentálně vyprodán

Predsieňový program GW-Loft  môže predstavovať ten pravý nábytok práve do vašej predsiene. Ponúka  veľkorysý úložný priestor  v spojení s moderným dizajnom. Vďaka tomuto programu budete mať vaše veci vždy po ruke.  Štýlové  biele vyhotovenie  programu opticky zväčší vašu predsieň a zároveň ju presvetlí. Vďaka tomuto vyhotoveniu sa môžete bez obáv v predsieni hrať s farbami, pretože vždy bude vyzerať skvelo. Na nábytku oceníte aj kvalitný materiál.  Použité drevovláknité dosky, čiže  MDF , sa vyznačuje  pevnosťou, tvarovou...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Loft

Predsieňový program GW-Loft môže predstavovať ten pravý nábytok práve do vašej predsiene. Ponúka veľkorysý úložný priestor v spojení s moderným dizajnom. Vďaka tomuto programu budete mať vaše veci vždy po ruke. 

Štýlové biele vyhotovenie programu opticky zväčší vašu predsieň a zároveň ju presvetlí. Vďaka tomuto vyhotoveniu sa môžete bez obáv v predsieni hrať s farbami, pretože vždy bude vyzerať skvelo. Na nábytku oceníte aj kvalitný materiál. 

Použité drevovláknité dosky, čiže MDF, sa vyznačuje pevnosťou, tvarovou stálosťou a nenáročnou údržbou. Svojimi mechanickými, technologickými a fyzikálne vlastnosťami sú zrovnateľné s masívnym drevom. 

Doprajte si nádhernú predsieň, ktorá vás bude vítať každý deň. 

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky