REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
začíname za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
Nábytkový program

GW-Linea

GW-Linea Program je momentálně vyprodán

Program Linea sa vďaka svojmu nadčasovému dizajnu skvelo hodí do každého moderne pojatého interiéru. Jeho nadčasovosť spočíva v použití kvalitného materiálu, decentného dekoru a jednoduchých línií, ktoré nábytku dodajú šmrnc. Nábytok z tohto programu ďalej poskytuje veľké množstvo prakticky riešeného úložného priestoru , ktorý ponúka veľa rôzneho využitia. Vďaka variabilite nábytku Linea si jednoducho zariadite izbu podľa vašich predstáv a potrieb a získate tak jedinečný, moderne zariadený interiér.

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Linea

Program Linea sa vďaka svojmu nadčasovému dizajnu skvelo hodí do každého moderne pojatého interiéru. Jeho nadčasovosť spočíva v použití kvalitného materiálu, decentného dekoru a jednoduchých línií, ktoré nábytku dodajú šmrnc. Nábytok z tohto programu ďalej poskytuje veľké množstvo prakticky riešeného úložného priestoru, ktorý ponúka veľa rôzneho využitia.

Vďaka variabilite nábytku Linea si jednoducho zariadite izbu podľa vašich predstáv a potrieb a získate tak jedinečný, moderne zariadený interiér.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky