Nábytkový program

GW-Linea

Program Linea sa vďaka svojmu nadčasovému dizajnu skvelo hodí do každého moderne pojatého interiéru. Jeho nadčasovosť spočíva v použití kvalitného materiálu, decentného dekoru a jednoduchých línií, ktoré nábytku dodajú šmrnc. Nábytok z tohto programu ďalej poskytuje veľké množstvo prakticky riešeného úložného priestoru , ktorý ponúka veľa rôzneho využitia. Vďaka variabilite nábytku Linea si jednoducho zariadite izbu podľa vašich predstáv a potrieb a získate tak jedinečný, moderne zariadený interiér.

Čítajte viac

Cena od:
82,49 
s DPH 98,99 

Položky kolekcie nábytku GW-Linea

Zobrazujem 1-2 produktov z 2 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Linea

Program Linea sa vďaka svojmu nadčasovému dizajnu skvelo hodí do každého moderne pojatého interiéru. Jeho nadčasovosť spočíva v použití kvalitného materiálu, decentného dekoru a jednoduchých línií, ktoré nábytku dodajú šmrnc. Nábytok z tohto programu ďalej poskytuje veľké množstvo prakticky riešeného úložného priestoru, ktorý ponúka veľa rôzneho využitia.

Vďaka variabilite nábytku Linea si jednoducho zariadite izbu podľa vašich predstáv a potrieb a získate tak jedinečný, moderne zariadený interiér.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky