Nábytkový program

GW-Gala

GW-Gala Program je momentálně vyprodán

Prvá vec, ktorá vás osloví pri vstupe do akejkoľvek domácnosti, je zariadené vstupná hala či predsieň, Väčšina z nás si tieto priestory zariaďuje tak, aby boli maximálne komfortné a vzhľadné. Nikto nepohrdne úložným priestorom, ktorý vo svojej domácnosti vždy využijete.  Program GW-Gala  vám ponúka elegantnú  predsieň v neutrálnom dekore bielej farby. Okrem množstva pútavých detailov vás osloví vysoko lesklý povrch . K výrobe boli použité kvalitné stredne husté drevovláknité dosky MDF , ktoré sú veľmi pevné a odolné. Tento druh porchu sa veľmi ľahko...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Gala

Prvá vec, ktorá vás osloví pri vstupe do akejkoľvek domácnosti, je zariadené vstupná hala či predsieň, Väčšina z nás si tieto priestory zariaďuje tak, aby boli maximálne komfortné a vzhľadné. Nikto nepohrdne úložným priestorom, ktorý vo svojej domácnosti vždy využijete. Program GW-Gala vám ponúka elegantnú predsieň v neutrálnom dekore bielej farby.

Okrem množstva pútavých detailov vás osloví vysoko lesklý povrch. K výrobe boli použité kvalitné stredne husté drevovláknité dosky MDF, ktoré sú veľmi pevné a odolné. Tento druh porchu sa veľmi ľahko udržuje. 

Jednotlivé kusy nábytku je možné kombinovať tak, aby plne zodpovedali rozmerom vašej predsiene a zároveň splňovali vaše predstavy o dokonalo zariadenom interiéry.

 

 

Výhody:

  • praktické rozmery
  • vysoký lesk
  • zaujímavé detaily

 

Vyhotovenie:

  • materiál: MDF
  • dekor: biela

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky