REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
začíname za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
Nábytkový program

GW-Fino

GW-Fino Program je momentálně vyprodán

Program GW-Fino razom premení vašu obývačku na moderný priestor, v ktorom budete radi tráviť čas. Množstvo poličiek vám poskytne veľkorysý úložný priestor, ktorý oceníte pri uložení dekorácii, kníh či rôznych drobností. Program môže byť tým pravým riešením aj pre vašu predsieň. Poskytuje množstvo úložného priestoru pre vaše kabáty, kabelky a topánky, vďaka ktorému budete mať svoje veci vždy prehľadne uložené. Zaujme aj svojím moderným dekorom. Biele vyhotovenie opticky zväčší váš interiér a krásne ho presvetlí. Skvelo za hodí do akokoľvek zariadeného priestoru a nebude...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku GW-Fino

Program GW-Fino razom premení vašu obývačku na moderný priestor, v ktorom budete radi tráviť čas. Množstvo poličiek vám poskytne veľkorysý úložný priestor, ktorý oceníte pri uložení dekorácii, kníh či rôznych drobností.

Program môže byť tým pravým riešením aj pre vašu predsieň. Poskytuje množstvo úložného priestoru pre vaše kabáty, kabelky a topánky, vďaka ktorému budete mať svoje veci vždy prehľadne uložené.

Zaujme aj svojím moderným dekorom. Biele vyhotovenie opticky zväčší váš interiér a krásne ho presvetlí. Skvelo za hodí do akokoľvek zariadeného priestoru a nebude pôsobiť rušivo voči ostatným prvkom. 

Ďalšou výhodou tohto programu je skvelý materiál, z ktorého je vyrobený. MDF, čiže drevovláknité dosky svojimi vlastnosťami pripomínajú masívne drevo. Vyznačujú sa najmä pevnosťou, tvarovou stálosťou a nenáročnou údržbou

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky