REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 11 ks
Nábytkový program

GW-Alameda

Predsieňový program GW-Alamed a spraví z vašej predsiene krásny priestor, ktorý vás bude vítať každý deň. Program disponuje  množstvom úložného priestoru  pre odloženie vašich kabátov, kabeliek či šálov. Svojou  variabilnosťou, veľkým zrkadlom a hlavne veľkorysým odkladacím priestorom pre topánky  určite očarí každú ženu. Jeho ďalšou prednosťou je  moderný dizajn , ktorý oživí a presvetlí každý interiér.  Program poteší aj kvalitným materiálom, z ktorého je vyrobený.  Lamino  sa vyznačuje odolnosťou voči oteru, vysokou odolnosťou...

Čítajte viac

Cena od:
55,90 
s DPH 67,08 

Položky kolekcie nábytku GW-Alameda

Zobrazujem 1-5 produktov z 5 celkom

Popis kolekcie nábytku GW-Alameda

Predsieňový program GW-Alameda spraví z vašej predsiene krásny priestor, ktorý vás bude vítať každý deň. Program disponuje množstvom úložného priestoru pre odloženie vašich kabátov, kabeliek či šálov. Svojou variabilnosťou, veľkým zrkadlom a hlavne veľkorysým odkladacím priestorom pre topánky určite očarí každú ženu.

Jeho ďalšou prednosťou je moderný dizajn, ktorý oživí a presvetlí každý interiér.  Program poteší aj kvalitným materiálom, z ktorého je vyrobený. Lamino sa vyznačuje odolnosťou voči oteru, vysokou odolnosťou a trvanlivosťou a nenáročnou údržbou.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky