Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa za výpadok sortimentu nábytku, na oprave pracujeme.

x
Gronbach Gronbach M6 Gronbach M6 685

Vstavané vysávače

Gronbach M6

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH:
570,81 €
Cena s DPH:
685,00 €
Splátky:
od 25,67 €

IHNEĎ k odoslaniu


Kód výrobku: VYSGRB1004       Part.No.: M6RC-OAL

Vstavaný vysávač M6 aluminium

Premýšľate, ako skrátiť dobu, ktorú venujete upratovaniu, ale aby sa neznížila jeho kvalita? Vstavaný vysávač Gronbach M6 aluminium vám s tým pomôže. Už po jednom použití sa z neho stane nenahraditeľný pomocník, ktorý vás nenechá v štichu a nikdy nepovie nie. Prečo by ste mali tráviť drahocenný čas upratovaním, keď si ho môžete užívať nejako príjemnejšie?

 Ďiaľkové ovládanie

Diaľkové ovládanie slúži na pohodlné zapnutie či vypnutie vysávača. Funguje bez kábla a batérií, je teda vždy pripravené na okamžité použitie a navyše je šetrné k životnému prostrediu. Vďaka tomu, že môžete využívať viac ovládačov naraz, je možné umiestniť ich kdekoľvek po dome a tam, kde ich potrebujete (rukoväť smetáka, zásuvka, roh nábytku) a nikdy ho nebudete musieť dlho hľadať či spomínať, kam ste ho dali.

 

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Aktivácia vysávača nikdy nebola pohodlnejšia. Jednoducho sa spotrebiča dotknete špičkou nohy či zmetákom a senzor na klapkách rozpozná tlak, ktorý aktivuje motor. Teraz môžete namiesť nečistoty smerom k otvoru a o nič ďalšie sa už nemusíte starať. Po vypnutí sa klapka zase automaticky zavrie.

 

Jednoduchá manipulácia

Vstavaný vysávač Gronbach M6 aluminium môžete využiť vo všetkých možných priestoroch = v garáži, dielni, predsieni, priestoru okolo krbových kachlí, ale predovšetkým v kuchyni. V prípade, že chcete schovať vysávač do kuchynskej linky, je potrebné, aby disponovala soklom o minimálnej výške 11 cm, a musí tu byť elektrická zásuvka 230V. Tu môže byť umiestnený bez akejkoľvek ďalšej úpravy.
Vysávač je vybavený kolieskami v zadnej časti a vďaka tomu je ľahké ho vysunúť a následne ho zbaviť všetkých nečistôt.

 

 

Nízka spotreba energie

Dobu, po akú chcete, aby vysávač vykonával svoju prácu, si môžete sami prednastaviť presne podľa vašich potrieb = v rozmedzí medzi 15 a 35 sekundami. V prípade, že ho chcete úplne vypnúť, jednoducho stlačíte hlavný vypínač, ktorý zamedzí prítoku akejkoľvek energie, a tým ušetríte.

 

 

Vrecko do vysávača

Vstavaný vysávač je vhodný aj pre alergikov a to z toho dôvodu, že je vybavený prachovými vreckami Swirl® = A07. V prípade, že bude vrecko plné a bude ho potrebné vymeniť, upozorní vás svetelná kontrolka, ktorá je umiestnená v prednej časti. Prístroj jednoducho vysuniete spod nábytku, ľahko a rýchlo otvorte horný kryt vďaka systému Klik a vrecko vymeníte.

Parametre

SILA
Maximálny príkon600 watt
Vstupné striedavé napätie230 volt
Frekvencia vstupného striedavého napätia50 Hz
DIZAJN
Typ nádoby na prachVrecko na prach
Farbašedá
VÝKON
Typ čisteniasuché
ERGONÓMIA
On/off vypínačÁno
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Výška10,5 centimeter
Hĺbka46 centimeter
Šírka38,2 centimeter

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

Gronbach B6 Gronbach B6

480,81 € s DPH 577,00 

Gronbach M6 Gronbach M6

570,81 € s DPH 685,00 

Gronbach adaptér 4260420170066 Gronbach adaptér 4260420170066

41,81 € s DPH 50,18 

Gronbach E6 Gronbach E6

374,15 € s DPH 449,00 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?