Gorenje Gorenje NRC 6192 TX Gorenje NRC 6192 TX 565.9

Kombinovaná chladnička

Gorenje NRC 6192 TX

-6% zľava

Energetická trieda A++ Objem chladničky/mrazničky: 222 l/85 l Rozmery (VxŠxH)-(cm): (185x60x64)

A++

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH:
471,56 €
Cena s DPH:
565,90 €
Splátky:
od 21,20 €
Pôvodná cena:
599,00 
Ušetríte
6% 33,10 €

IHNEĎ k odoslaniu

Vyber si darček k novej chladničke Gorenje

Vyber si darček k novej NoFrost chladničke Gorenje


Kód výrobku: NRC6192TX       Part.No.: 514333

   Energetická trieda A++

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6192TX ponúka veľa priestoru na uloženie všetkých potravín a uchová ich ešte dlhšie čerstvé. Jej celkový objem je 307 litrov (222 l / 85l) a vďaka svojej nízkej spotrebe patrí do energetickej triedy A++. Ak zabudnete dovrieť dvere, chladnička vás upozorní zvukovým alarmom. Nerezové dvere sú opatrené úpravou proti odtlačkom prstov.

   Vždy čerstvé potraviny

Chladiaci priestor s objemom 222 litrov je rozdelený pomocou 4 sklenených políc. Ďalej sa vo vnútri nachádza držiak na fľaše, police na fľaše s pevným krytom, zásobník na vajcia a ľad (1 x 7), úložný priestor na syr a maslo či ZeroZone zásuvka. Nechýba tu ani praktická mraznička s objemom 85 litrov s 3 košmi, vrátane XXL SpaceBox zásuvky. Jej zmrazovací výkon činí 12 kg / 24 hod. A pri poruche udrží vaše potraviny v poriadku po dobu ďalších 18 hodín. Všetko potrebné ľahko nastavíte pomocou elektronického ovládania na dvierkach s LED displejom.

   Technológia IonAir

Technológia IonAir zaisťuje prírodné prostredie tým, že neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny sú prirodzenými čističmi vzduchu - zaisťujú pocit čerstvého vzduchu v lese, v blízkosti vodopádov alebo po daždi. Záporne nabité ióny, ktoré pochádzajú priamo z prirodzeného prostredia, vytvárajú to najzdravšie prostredie pre ukladanie potravín. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií vo vnútri spotrebiča, odstraňuje zápachy a tiež zaisťuje optimálnu úroveň vlhkosti. Takéto prirodzené mikroklíma významne predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

   Kúzlo, ktoré zmení mrazničku na chladničku

Model chladničky s mrazničkou ConvertActive je skutočne univerzálny, pretože oddelenie mrazničky môže byť jednoducho zmenené na chladničku. Jednoduchým stlačením tlačidla. Dve hodiny po aktivácii je teplotné rozmedzie +4 až + 9 ° C v hornej časti a -2 až + 3 ° C v dolnej časti. Výsledkom je chladnička s objemom 200 l a viac úložného priestoru. S takým spotrebičom už nebudete váhať pri plánovaní veľkej párty, pretože ConvertActive chladnička ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše nápoje, občerstvenie, zákusky a iné dobroty.

   MultiFlow 360°

Dokonalý vetrací systém zaisťuje vďaka 14 vetracím vstupom trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútri chladničky, a udržuje tak v celom jej priestore stabilnú a rovnomernú teplotu. V spojení s technológiou IonAir tento systém vytvára to najzdravšie prostredie pre potraviny uložené v chladničke. Záporne nabité ióny sú totiž neustále vyrušované spoločne so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín na každej úrovni chladničky.

   AdaptTech

Vždy pri otváraní chladničky naruší závan vonkajšieho teplého vzduchu stabilnú vnútornú teplotu a tým sa urýchli proces kazenia potravín. AdaptTech je novo vyvinutá technológia senzorov, ktoré "sledujú" zvyky používateľa po 7 dní a každodenne zaznamenávajú obdobie častého otvárania dverí chladničky. Na základe toho spotrebič prispôsobí svoju prevádzku a v dobe častého otvárania dverí si koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, tak aby zabezpečil maximálnu dobu čerstvosti potravín. Zabráni tak teplotnému šoku, výkyvom teploty a predčasnému kazeniu potravín.

   Technológia NoFrost Plus

Kompletne vylepšený systém NoFrost, ktorý nielen odstraňuje ľad z mrazničky, ale takisto bráni vysychaniu potravín v chladničke. V chladničke je vytvorené dokonalé mikroklíma, ktoré udržiava potraviny čerstvé a navyše sa v celom spotrebičmi nevytvára ľad

    Úsporný režim EcoMode

Keď nie ste dlhší čas prítomní, alebo ste na dovolenke, funkcia EcoMode sa postará o vašu úsporu energie. Ak sú dvere chladničky otvárajú menej často, udržiava program EcoMode optimálnu teplotu a tým šetrí energiu.

   Hlboká polica na fľaše vo dverách

Hlboká police vo dverách je prispôsobená tak, aby pojala veľké fľaše do objemu až 2,5 litra a je vybavená bezpečnostným systémom, ktorý pevne drží fľaše a zabraňuje tak ich pádu pri manipulácii s dverami.

   MultiBox

Priestor Multibox poskytuje jednoduchý spôsob skladovania rôznych druhov surovín so silnou arómou, ako sú napríklad zrejúce syry, omáčky, cibuľa. Obmedzený prístup vzduchu zaručí nevysychanie surovín a zároveň obmedzí šírenie pachov po celej chladničke. Multibox môže byť tiež použitý ako držiak na vajcia a na ľad.

   CrispActive zásuvka s VitaLight a reguláciou vlhkosti

Táto zásuvka obsahuje LED svetlo, ktoré pomáha v procese fotosyntézy. Predlžuje čerstvosť a zachováva vitamín C, nevyhnutný pre ochranu imunitného systému a v boji proti vírusom. Táto funkcia pomáha spomaliť proces zrenia, čím si ovocie a zelenina prirodzene dlhšie uchová všetky vitamíny a minerálne látky obsiahnuté vo vnútri.

   CrispZone s HumidityControl

Veľká zásuvka v chladničke slúži na ukladanie ovocia a zeleniny. Pomocou systému HumidityControl je možné nastavovať úrovne vlhkosti vo vnútri zásuvky CrispZone. Ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé, svieže a zachovávajú si svoje vitamíny.

   ZeroZone

Zásuvka s trvalou teplotou okolo 0 °C dokonale uchová mäso aj ryby.

   Variabilný systém dverných políc SimpleSlide

Posuvné police ponúkajú ľubovoľné nastavenie rozostupov medzi jednotlivými dvernými policami. Pozíciu police je možné zmeniť jednoducho, bez potreby jej vybratia. Každá dverné police má nosnosť 5 kg.

   Funkcia SuperCool

Ideálna funkcia pre veľké nákupy. Veľké množstvo nových potravín, ktoré majú pri vložení do chladničky vyššiu teplotu, naruší stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Preto táto funkcia zníži teplotu na 3 ° C a bude ju nasledujúcich 6 hodín udržiavať konštantné. Funkciu SuperCool aktivujte po mimoriadne veľkých nákupoch, tak aby ich udržala stále čerstvé a svieže.

   Intenzívne zmrazovanie XtremeFreeze

Táto funkcia je k dispozícii u najlepších modelov chladničiek novej generácie ION generation. Zaisťuje dokonalé zmrazenie, a tak chráni všetky výživové hodnoty potravín aj po rozmrazení.

   XXL SpaceBox zásuvka

Extra velká zásuvka v mrazničke, kde môžete jednoducho uskladnit aj tie nejväčšie kusy potravín.

   Slot-in funkcia

Ak chcete umiestniť chladničku vedľa múru, stojacej mrazničky alebo iného spotrebiča, bude pre vás funkcie Slot-In ako stvorená. Dverné závesy sú skonštruované tak, aby bolo umožnené ľahké otvorenie dverí do pravého uhla. Taktiež tak budete môcť ľahko vytiahnuť police a mať tak dobrý manipulačný priestor. Chladničku možno zabudovať do výklenku so šírkou 60 cm.

   Elektronické ovládanie s LED displejom

Elegantný čierny displej s bielymi LED diódami prispieva k prepracovanému dizajnu a umožňuje veľmi jednoduché ovládanie s oddelenou prevádzkou chladničky a mrazničky

   Držiak na fľaše

Fľaše v chladničkách Gorenje nezaberajú priestor, ktorý by sa mohol vhodným spôsobom využiť pre ukladanie ďalších predmetov vo vnútornej strane dverí chladničky alebo na sklenených policiach. Špeciálny držiak fliaš zaisťuje optimálne využitie ukladacieho priestoru. Navyše vzhľadom na jeho ľahký sklon v ňom budú bezpečne uložené aj fľaše, ktoré už sú otvorené.

   LED osvetlenie

LED osvetlenie poskytuje úplne nový pocit pri otvorení chladničky. Okrem 30 × dlhšej životnosti v porovnaní s bežnou žiarovkou a desaťnásobnú úsporou energie je aj veľmi estetické. Kvalita potravín pod diamantovým osvetlením bude zrejmá a vy získate aj lepší prehľad v chladničke.

.

 


Parametre

OBRAZOVKA
DisplejY
CHLADNIČKA
Odmrazovanie chladničkyNoFrost Plus
Čistá kapacita chladničky222 L
Hrubá kapacita chladničky231 L
Osvetlenie interiéru chladničkyÁno
Typ lampyLED
Multi - Airflow systém ( chladnička )Áno
Regál na fľašeÁno
DIZAJN
Dizajn skrineVoľne stojace
Farbašedá
Uchytenie dveríPravý
Vstavaný displejÁno
Typ displejaLED
Materiál polícsklo
Počet kompresorov1
VÝKON
Celkový čistý objem307 L
Celkový hrubý objem329 L
Klimatická triedaSN, ST, T, Nie
Hlučnosť42 decibel
MRAZNIČKA
Umiestnenie mrazničkyspodné
Čistá kapacita mrazničky85 L
Hrubá kapacita mrazničky98 L
Mraziaci výkon12 kg/24h
Skladovacia doba pri výpadku prúdu18 hodina
Počet poličiek/zásuviek v mrazničke3
Rýchle zmrazenieÁno
Odmrazovanie mrazničkyNoFrost Plus
ČERSTVÁ ZÓNA
Priehradka Fresh ZoneÁno
ERGONÓMIA
Alarm otvorených dveríÁno
Nastaviteľné nohyÁno
Otočné kolieskaÁno
SILA
Energetická účinnosťA++
Celková spotreba120 watt
Ročná spotreba energie235 kWh
Vstupné striedavé napätie220 - 230 volt
Prúd10 ampér
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka60 centimeter
Hĺbka64 centimeter
Výška185 centimeter
Hmotnosť68 kg
Šírka balenia64 centimeter
Hĺbka balenia75 centimeter
Výška balenia191 centimeter
Hmotnosť vrátane balenia70,5 kg

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

Gorenje RK 6192 EO Gorenje RK 6192 EO

390,82 € s DPH 469,00 

Gorenje RK 6192 LX Gorenje RK 6192 LX

399,07 € s DPH 478,90 

Gorenje NRK 62 JSY2B Gorenje NRK 62 JSY2B

415,73 € s DPH 498,90 

GORENJE NRK 6192 MW GORENJE NRK 6192 MW

415,82 € s DPH 499,00 

Gorenje NRK 6202 MX Gorenje NRK 6202 MX

470,81 € s DPH 565,00 

Gorenje NRK 6192 MX Gorenje NRK 6192 MX

474,15 € s DPH 569,00 

Gorenje NRK 6193TX Gorenje NRK 6193TX

474,15 € s DPH 569,00 

Gorenje RF 60309 OCH VADA VZHĽADU, ODRENINY Gorenje RF 60309 OCH VADA VZHĽADU, ODRENINY

499,15 € s DPH 599,00 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?