225 901 produktov skladom

600 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Oddelenie

Zákazníci práve nakúpili

Gorenje chladničky darček

Chladničky Gorenje ➤ Široký výber chladničiek ✔ Možnosť online rezervácie tovaru ✔ Nákup na splátky ✔Gorenje chladničky s dopravou až do domu  ✔ OKAY.sk

Gorenje má na trhu s chladničkami stále čo ponúknuť a vie zaujať široké spektrum zákazníkov. Ak zvažujete kúpu Gorenje chladničky, tak si určite vyberáte správne.

Chladničky Gorenje

Gorenje ako výrobca špecializujúci sa na kuchynské spotrebiče predstavuje špičku na trhu s chladničkami. Svoju pozíciu na trhu naďalej upevňuje inovatívnym dizajnom, vysokou energetickou účinnosťou a šetrnosťou voči životnému prostrediu pri celom životnom cykle chladničiek Gorenje.

Retro chladnička Gorenje

Nepochybne najznámejším modelom Gorenje chladničiek je Gorenje retro chladnička . Dizajn retro chladničiek Gorenje pripomína 50. roky, či už širokou paletou farieb, alebo samotným tvarom chladničky. Retro kolekcia chladničiek Gorenje ponúka na výber z farebnej škály elegantné, funky a romantické odtiene chadničiek pre ľahšie zladenie s nábytkom. Gorenje retro chladničky však kombinujú retro dizajn s najnovšími technológiami. Flexibilita interiéru retro chladničiek Gorenje je samozrejmosťou a nechýba ani inteligentná kontrola vnútornej teploty, vďaka ktorej si potraviny zachovávajú svoju kvalitu.

Kombinovaná chladnička Gorenje

Gorenje ponúka aj kombinované chladničky. Tento typ chladničiek je najbežnejší u väčšiny domácnosti. Jedná sa o chladničky s mrazničkou, pri ktorých Gorenje ponúka modely s mrazničkou nachádzajúcou sa nad chladničkou alebo pod chladničkou. Kombinované chladničky Gorenje sú v ponuke aj v retro kolekcii. Výhodou chladničky s mrazničkou Gorenje, ktorá má mrazničku hore, je pohodlnosť vyberania potravín bez nutnosti skláňať sa dole. Avšak niekomu môže vyhovovať viac mraznička nachádzajúca sa dole a preto mrazničky disponujú priesvitnými zásuvkami pre ľahšiu orientáciu pri výbere potravín.

Funkcie chladničky Gorenje

Chladničky Gorenje prichádzajú s množstvom technologických vylepšení, ktoré je možné rozdeliť do dvoch kategórií: perfektná starostlivosť a inteligentné riešenia. Kategória perfektná starostlivosť má na starosti optimalizovať kvalitu potravín v chladničke a mrazničke. Príkladom môže byť technológia VitaLight, ktorá vďaka špeciálnemu oranžovému svetlu spomaľuje proces dozrievania ovocia a zeleniny, čím im umožňuje uchovať čo najviac vitamínov a minerálov. Funkcia kontrola vlhkosti má na starosti zachytávanie vlhkosti, vďaka čomu potraviny ostávajú čerstvé po dlhšiu dobu. Okrem viacero ďalších funkcií, ktoré sú zamerané na rýchle a extrémne schladzovanie potravín či úpravu teploty v jednotlivých zásuvkách nezávisle od celej chladničky, Gorenje chladničky prichádzajú aj s tzv. Eko-módom. Ak sa chystáte na dovolenku a chcete ušetriť na elektrine, tak stačí chladničku prepnúť do Eko-módu.

Inteligentné riešenia chladničiek Gorenje sú zamerané najmä na teplotu a vzduch v chladničke aj v mrazničke. Funkcia ConvertActive umožňuje kombinovaným chladničkám Gorenje premeniť mraziacu časť na chladničku prostredníctvom jedného kliku. AdaptTech funkcia sa stará o zachovanie optimálnej teploty v chladničke odhliadnuc od toho, ako často bývajú dvierka chladničky otvárané. IonAir funkcia zabezpečuje prúdenie vzduchu naprieč celou chladničkou a činidlo chladničky upravuje vzduch tak, aby bol neustále čerstvý, teplotne vyrovnaný v celej chladničke a udržiaval kvalitu potravín. Gorenje chladničkám nechýba ani NoFrost funkcia. Gorenje však túto funkciu dotiahlo na jednu z najlepších na trhu a nazvalo ju NoFrost Plus. Chladničky Gorenje sa pýšia svojou energetickou účinnosťou, čím výrazne šetria elektrinu a preto sa pohybujú medzi energetickými triedami A+ a A+++. V prípade klimatickej triedy Gorenje chladničky prichádzajú s kompresorom s invertorom, ktorý dokáže efektívne a ekonomicky pokryť aj väčšie výkyvy teplôt v miestnosti, v ktorej sa chladnička nachádza.
Filtrovať

Zobrazujem 1-1 produktov z 1 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších

Zobrazujem 1-1 produktov z 1 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky