Garmin GARMIN fénix 3, Sapphire Príslušenstvo pre videokamery GARMIN fénix 3, Sapphire 549.9

Príslušenstvo pre videokameru

GARMIN fénix 3, Sapphire

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


TrueCam - Reflexni vesta TrueCam - Reflexni vesta

6,66 € s DPH 7,99 

GoPro na kolo (GRH30) GoPro na kolo (GRH30)

18,32 € s DPH 21,99 
Kód výrobku: FENIX3
Part.No.: 010-01338-21

Nekompromisné GPS športové hodinky. To sú nové Garmin fénix3 určené predovšetkým pre náročných športovcov a outdoorových dobrodruhov. Hodinky sú vybavené pokročilými senzormi, vysoko citlivým GPS/GLONASS prijímačom s novou oceľovou EXO anténou okolo farebného Chroma displeja. Každého športovca potešia multi-športové tréningové funkcie, akými sú: dynamika behu, vyhodnotenie plaveckých tréningov alebo výpočet VO2 max. Všetkých outdoorových nadšencov zase navigačné funkcie ako: kompas, barometer alebo monitor dennej aktivity. V režime Smart hodinky Fénix 3 vydržia až 6 týždňov na jedno nabitie akumulátora!

Monitor dennej aktivity

Aj do týchto hodiniek, rovnako ako v prípade Garmin náramku vívofit, bol použitý monitor dennej aktivity. Vďaka tomuto systému máte možnosť nastavenia a ďalej aj sledovania vašej celodennej aktivity. Môžete si stanoviť počet krokov za deň a potom sledovať váš progres, prípadne sledovať prejdenú vzdialenosť, zobraziť spálené kalórie a to vrátane tých pasívnych. Hodinky vás intuitívne upozornia na dlhé sedenie či inú dlhšiu nečinnosť a správou na displeji vám oznámia, že je na čase vstať a prejsť sa. Po pripojení k webovému rozhraniu Garmin Connect získate kompletný rozbor vašej celodennej aktivity, ktorý môžete ďalej zdieľať prípadne porovnávať s rodinou či kamarátmi.

Konštrukcia a vzhľad hodiniek

Firma Garmin ide so svojimi hodinkami fénix3 vpred. Ponúka 1,2" veľký kruhový displej, ktorý disponuje rozlíšením 218 x 218 pixelov a všetky informácie vám dokáže interpretovať v sýtych a plných farbách. Oproti konkurencii získate hodinky s displejom, ktorý nezhasína a vyniká dokonalou čitateľnosťou na slnku aj v nepriaznivých podmienkach. Oproti predchádzajúcej verzii ponúkne fénix3 o 20g ľahšie a výrazne tenšie telo, než u fénix2.

Tréningové funkcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodinky ponúkajú bezkonkurenčnú výbavu, čo sa funkcií týka. Jedná sa o rôzne nastavenia alarmov na srdcový tep, tempo behu, rýchlosť, vzdialenosť či výkon. Priamo na hodinkách máte možnosť nastavenia základného intervalového tréningu. Zložitý s rôzne dlhými intervalmi alebo alarmami nastavíte vopred na vašom počítači. Nájdete tu aj vopred definované tréningové profily pre jazdu na bicykli, beh či plávaní. Pre každý šport si môžete zvoliť, aké informácie vám budú hodinky poskytovať. Vďaka snímaču tepu vám sú hodinky schopné odporučiť potrebnú dĺžku relaxácie pre regeneráciu organizmu.

Outdoorové využitie

Každý nadšenec do pešej turistiky bude tieto hodinky milovať. Popri 3-osovom elektromagnetickom kompase a barometrickom výškomere, disponujú hodinky tiež vysoko citlivým GPS, krokomerom a teplomerom. GPS navigáciu si budete môcť užívať po dobu 16tich až 50tich hodín v závislosti na intenzite ukladania bodov. Už inokedy vás nezaskočí nečakaná búrka či iná zmena podnebia. Hodinky vás sú schopné, vďaka vstavanému tlakomeru, upozorniť na zmenu počasia.

Konektivita

Prepojte hodinky so svojím chytrým telefónom Android či iOS pomocou Bluetooth LowEnergy prenosu a získajte tak hodinky, ktoré sú schopné notifikácie hovorov, SMS či emailov alebo aplikácií. Vďaka pripojeniu k mobilnému telefónu majú hodinky možnosť priameho odosielania tréningových informácií cez Garmin Connect. Vďaka technológii Wi-Fi nebudete musieť pre odosielanie informácií pripájať hodinky k PC a aj aktualizáciu softvéru vykonáte priamo na hodinkách. Ďalšie fitness zariadenie ste schopní k hodinkám pripojiť pomocou technológie ANT+


Parametre

DIZAJN
FarbaČierna, kovová
Materiál páskykov
VodeodolnýÁno
Ochranné funkcieVode odolné
VÝKON
Monitor srdcovej činnostiÁno
Prenos srdcovej frekvencieANT
Barometrický výškomerÁno
BudíkÁno
KalendárÁno
Vstavané meranie vzdialenostiÁno
Navrhované aktivityFitness, Football
Výpočet kalórií na báze srdcovej frekvencieÁno
Vibračné zvonenieÁno
OBRAZOVKA
Rozlíšenie displeja218 x 218 px
GPS PARAMETRE
GPSÁno
Počet bodov1000
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
BluetoothÁno
SILA
Typ batérieLithium-ion (Li-ion)
Typ batérievstavaný
Životnosť batérie1008 hodina
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť186 gram
Rozmery (š x h x v)51 x 51 x 16 mm
OBSAH BALENIA
Popruh cez hruďNie

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

TrueCam - Reflexni vesta TrueCam - Reflexni vesta

6,66 € s DPH 7,99 

GoPro na kolo (GRH30) GoPro na kolo (GRH30)

18,32 € s DPH 21,99 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?