CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 3 ks
Nábytkový program

Game

Nielen obývacie izby potrebujú stopercentnú pozornosť. Rovnako dôkladní musíte byť pri zariaďovaní detskej izby. Nevyhovujúce prostredie môže mať negatívny dopad na pohodu dieťaťa. S detským nábytkovým programom Game sa nemusíte obávať toho, že by ste vášmu dieťaťu nedopriali to najlepšie. Vďaka skutočne veľkému množstvu jednotlivých prvkov môžete vašim deťom zariadiť takú miestnosť, ktorá bude zodpovedať ich individualite. Keďže je každý obmedzený aj rozmermi miestnosti, môžete si byť istí, že je program skutočne natoľko variabilný, že letmo vyriešite aj tento problém....

Čítajte viac

Cena kompletu:
890,03 
s DPH 1 068,08 
Cena sa skladá z:

Game - Komoda (dub, čierna)

Detská komoda
133,89 € s DPH 160,68 

Game - Nočný stolík (dub, čierna)

Detský nočný stolík
47,23 € s DPH 56,68 

Game - Posteľ, 90x200, úložný priestor (dub, čierna)

Klasická posteľ
181,56 € s DPH 217,88 

Game - Pracovný stôl, mobilné komoda (dub, čierna)

Detský pracovný stôl
198,89 € s DPH 238,68 

Game - Skriňa, 2 dverová (dub, čierna)

Detská skriňa
172,89 € s DPH 207,48 

Položky kolekcie nábytku Game

Zobrazujem 1-9 produktov z 34 celkom 1234

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Game

Nielen obývacie izby potrebujú stopercentnú pozornosť. Rovnako dôkladní musíte byť pri zariaďovaní detskej izby. Nevyhovujúce prostredie môže mať negatívny dopad na pohodu dieťaťa. S detským nábytkovým programom Game sa nemusíte obávať toho, že by ste vášmu dieťaťu nedopriali to najlepšie.

Vďaka skutočne veľkému množstvu jednotlivých prvkov môžete vašim deťom zariadiť takú miestnosť, ktorá bude zodpovedať ich individualite. Keďže je každý obmedzený aj rozmermi miestnosti, môžete si byť istí, že je program skutočne natoľko variabilný, že letmo vyriešite aj tento problém.

Nemôže byť ani pochýb o tom, že vďaka nemu bude v detskej izbe dostatok úložného priestoru na oblečenie, hračky či pomôcky do školy. Aj svetlý dekor je presne to pravé, či izbu presvetlí a opticky zväčší. Neutrálna farebnosť je perfektným podkladom pre ďalšie dekorácie, ktorými si deti radi ozdobia izbu.

Všetko je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je vysoko odolný. Pevné a robustné prevedenie ešte o to viac podčiarkuje stabilitu a kvalitu produktu. Niektoré prvky sú mobilné, preto môže byť priestor neustále prispôsobovaný vlastným potrebám detí.

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky