Nábytkový program

Fresh

Fresh Program je momentálně vyprodán

V kuchyni trávime mnoho času, či už varením, stolovaním alebo posedením s priateľmi. Preto nepodceňujte jej výber, naopak vyberte si takú, ktorá vám bude vyhovovať z praktickej stránky a v ktorej sa budete cítiť dobre. Kuchynský program Fresh je moderný systém spájajúci funkčnosť a dizajn vo vyváženom pomere. Jednoduché línie, kombinácia neutrálnej farby a prírodného dekoru, decentné kovové úchytky, to sú typické znaky pre túto elegantnú a napriek tomu domácky pôsobiacu kuchyňu. Korpus, predné plochy aj pracovné dosky sú vyrobené z...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Fresh

V kuchyni trávime mnoho času, či už varením, stolovaním alebo posedením s priateľmi. Preto nepodceňujte jej výber, naopak vyberte si takú, ktorá vám bude vyhovovať z praktickej stránky a v ktorej sa budete cítiť dobre.

Kuchynský program Fresh je moderný systém spájajúci funkčnosť a dizajn vo vyváženom pomere. Jednoduché línie, kombinácia neutrálnej farby a prírodného dekoru, decentné kovové úchytky, to sú typické znaky pre túto elegantnú a napriek tomu domácky pôsobiacu kuchyňu.

Korpus, predné plochy aj pracovné dosky sú vyrobené z lamina, ktoré je odolné voči vlhku, zmenám teplôt i odieraniu a navyše má nízke nároky na údržbu. Všetky plochy majú matnú povrchovú úpravu. Pracovná doska s hrúbku 38 mm je v jednom kuse, takže nevznikajú medzery, ktoré by zadržovali nečistoty.

Jednotlivé zásuvky skriniek sú vybavené kovovými pojazdmi Metalbox a ponúkajú dostatočný úložný priestor, ktorý je práve v kuchyni tak potrebný. Kuchynská zostava zahŕňa tiež výklopné skrinky s plynovým piestom na vyklopenie, ktoré uľahčujú prístup do vysokých skriniek a tým uľahčujú prácu. Nespornou výhodou sú regulovateľné nožičky, ktoré si poradia aj s nerovným povrchom a nacvakávací sokel, vďaka ktorému sa vám bude ľahšie udržovať poriadok.

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • pevná pracovná doska v celku
  • regulovateľné nožičky a nacvakávací sokel
  • jednoduchá údržba predných plôch

 

Prevedenie:

  • dekor: podľa výberu
  • kovové úchytky
  • materiál plôch i korpusu: lamino

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky