Nábytkový program

Freestyle

Freestyle Program je momentálně vyprodán

Nábytok z programu Freestyle nadchne každého vyznávača moderného a pritom praktického štýlu nábytku. Poteší vás jeho premyslené riešenie a elegantný dekor zútulní váš domov. Precízne nemecké vyhotovenie  zaručuje vysokú kvalitu a dlhoročnú životnosť. Jednoduchá údržba nábytku je zaistená vďaka kvalitnému materiálu , ktorý je tvorený laminátovými doskami. Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplastickými živicami. Povrchová vrstva laminátu s dekoratívnym...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Freestyle

Nábytok z programu Freestyle nadchne každého vyznávača moderného a pritom praktického štýlu nábytku. Poteší vás jeho premyslené riešenie a elegantný dekor zútulní váš domov. Precízne nemecké vyhotovenie zaručuje vysokú kvalitu a dlhoročnú životnosť.

Jednoduchá údržba nábytku je zaistená vďaka kvalitnému materiálu, ktorý je tvorený laminátovými doskami. Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplastickými živicami. Povrchová vrstva laminátu s dekoratívnym povrchom a definovanou štruktúrou povrchu je odolná voči pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používaným v domácnosti. Povrch laminátu je ľahko umývateľný a bez zápachu. LDTD laminátové dosky sú hygienicky nezávadné.

Vyhotovenie vo vysokom lesku dodáva nábytku nádych luxusu. Atraktívny vzhľad umocňujú dlhé, kovové úchytky a malé kovové nožičky. Minimalistické vyhotovenie robí z nábytku Freestyle priamo nadčasové kúsky nábytku.

Ak ste milovníci praktických a zároveň oku lahodiacich vecí, je nábytok Freestyle stvorený priamo pre vás.

 

 

Výhody:

  • lesklý povrch
  • kvalitné vyhotovenie
  • minimalistický dizajn

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD, sklo
  • dekor: podľa výberu

 

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky