Filtračná kanvica, filter

Filtračná kanvica Laica Aida J35EC, mätovo zelená

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

  • Talianska výroba a dizajn - kvalitná a elegantná filtračná kanvica
  • Prefiltruje až 1,2 litra vody
  • Tvar kanvice sa zmestí do dverí väčšiny chladničiek
  • Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť

 Neváhajte a pite zdravšiu a chutnejšiu vodu ešte dnes!


Kód výrobku: J35EC
Part.No.: J35-EC

Talianska výroba a dizajn

Filtračné kanvice Laica sú dizajnované a vyrobené v Taliansku. Laica AIDA patrí do stredného radu kanvíc s vynikajúcim pomerom medzi cenou a kvalitou. Veko a rukoväť sú vždy bielej farby, ku ktorým si môžete vybrať vnútornú nádrž oranžovej, modrej, zelenej alebo červenej farby. Samotné telo je transparentné.

Filtračná kanvica Laica AIDA dokáže prefiltrovať až 1,2 litra vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Dizajnové prvky, ako ergonomická rukoväť a jej moderný tvar môžeu byť ozdobou vašej domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napustenie vody bez odstraňovania veka. Tvar filtračnej kanvice je dizajnovaný tak, že sa zmestí do dverí väčšiny chladničiek.

iltračná kanvica Laica Aida J35EC

 

Filtračná kanvica Laica Aida J35EC

Certifikovaná kvalita

Nie je nám jedno, čo pijeme. Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť filtračných kanvíc Laica a filtrov Bi-Flux je podložená mnohými certifikáciami významných nezávislých laboratórií z celého sveta, a tiež certifikátom z tuzemského Štátneho zdravotného ústavu s pozitívnym výsledkom. BI-FLUX filtre sú naviac o 30 % účinnejšie než iné.

 

S Laicou ušetríte

Premýšľali ste niekedy, koľko miniete za vodu v PET fľašiach? Jediný filter Bi-Flux vám zaručí prefiltrovanie až 150 litrov vody, čo je presne 100 klasických 1,5 litrových fľašiek.

Presne toľko fľašiek nebudete musieť niesť z obchodu. Čistá, nezávadná a chutná voda z filtračnej kanvice Laica vás bude stáť 1/6 toho, čo zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitnej vody z PET fľaše.

Filtračná kanvica Laica Aida J35EC

 

Pite zdravšie

Prefiltrovanie plnej nádržky trvá len 3 minúty, počas ktorých získate 1,2 l vody bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérií.

Výsledkom je vylepšená chuť, vôňa a vzhľad vody. Je na výber z niekoľkých typov filtrov, vhodných pre váš organizmus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffee & Tea, Nitrate, Universal).

V porovnaní s vodou z kohútika pijete zdravšiu vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahom minerálov, a rovnako tak pokrmy pripravené pomocou prefiltrovanej vody sú zdravšie a chutnejšie. Na potrebu výmeny filtra vás upozorní digitálny indikátor.

 


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • 0 hlasov

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 19,20 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: