Nábytkový program

Filou

Vybavujete detskú izbu pre toho najmenšieho a hľadáte ten najvhodnejší nábytok? Alebo chcete spríjemniť pobyt v detskej izbičke už odrastenejšej ratolesti? Detský program Filou ponúka obe varianty a pre jeho moderne elegantný vzhľad v kombinácii s praktickými kusmi nábytku si ho okamžite zamilujete! Program je charakteristický predovšetkým svojím jemným svetlým dekorom v alpskej bielej. Tento neutrálny dekor vytvorí harmonické a pokojné zázemie pre vaše deti, ktoré môže byť neskôr oživené výraznejšími farebnými dekoráciami,...

Čítajte viac

Cena kompletu:
1 164,00 
bez DPH 969,96 
Cena sa skladá z:

Filou - Šatník (alpská biela)

Detská skriňa
49,00 € bez DPH 40,83 

Filou - Polička veľká (alpská biela)

Detská police
69,00 € bez DPH 57,50 

Filou - Prebaľovací pult, dvierka, bočný regál (alpská biela)

Prebaľovaci pult
259,00 € bez DPH 215,82 

Filou - Regál (alpská biela)

Detský regál
139,00 € bez DPH 115,83 

Filou - Skriňa trojdverová so zásuvkou (alpská biela)

Detská skriňa
339,00 € bez DPH 282,49 

Položky kolekcie nábytku Filou

Zobrazujem 1-9 produktov z 16 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Filou

Vybavujete detskú izbu pre toho najmenšieho a hľadáte ten najvhodnejší nábytok? Alebo chcete spríjemniť pobyt v detskej izbičke už odrastenejšej ratolesti? Detský program Filou ponúka obe varianty a pre jeho moderne elegantný vzhľad v kombinácii s praktickými kusmi nábytku si ho okamžite zamilujete!

Program je charakteristický predovšetkým svojím jemným svetlým dekorom v alpskej bielej. Tento neutrálny dekor vytvorí harmonické a pokojné zázemie pre vaše deti, ktoré môže byť neskôr oživené výraznejšími farebnými dekoráciami, nástennou maľbou, či hravým kobercom. Lepšie tak vyniknú pestrofarebné obrázky, na ktorých sa môžu objavovať obľúbené detské motívy.

Jednoduchá a pevná konštrukcia aj funkčnosť je presne to, čo môžete od tohto nábytku očakávať. Jednotlivé kusy sú vyrobené z kvalitného materiálu DTD. Ďalšou výhodou je umývateľný povrch, ktorý vám určite uľahčí údržbu.

 

Výhody:

  • príjemný a jemný dekor
  • maximálna funkčnosť
  • umývateľný povrch
  • moderný dizajn

 

Vyhotovenie:

  • dekor: alpská biela
  • materiál: DTD

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky