Nábytkový program

Filou

Vybavujete detskú izbu pre toho najmenšieho a hľadáte ten najvhodnejší nábytok? Alebo chcete spríjemniť pobyt v detskej izbičke už odrastenejšej ratolesti? Detský program Filou ponúka obe varianty a pre jeho moderne elegantný vzhľad v kombinácii s praktickými kusmi nábytku si ho okamžite zamilujete! Program je charakteristický predovšetkým svojím jemným svetlým dekorom v alpskej bielej. Tento neutrálny dekor vytvorí harmonické a pokojné zázemie pre vaše deti, ktoré môže byť neskôr oživené výraznejšími farebnými dekoráciami,...

Čítajte viac

Cena kompletu:
1 259,98 
bez DPH 1 049,94 
Cena sa skladá z:

Filou - Šatník (alpská biela)

Detská skriňa
53,99 € bez DPH 44,99 

Filou - Polička veľká (alpská biela)

Detská police
69,99 € bez DPH 58,32 

Filou - Prebaľovací pult, dvierka, bočný regál (alpská biela)

Prebaľovaci pult
289,00 € bez DPH 240,82 

Filou - Regál (alpská biela)

Detský regál
159,00 € bez DPH 132,49 

Filou - Skriňa trojdverová so zásuvkou (alpská biela)

Detská skriňa
379,00 € bez DPH 315,82 

Položky kolekcie nábytku Filou

Zobrazujem 1-9 produktov z 17 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Filou

Vybavujete detskú izbu pre toho najmenšieho a hľadáte ten najvhodnejší nábytok? Alebo chcete spríjemniť pobyt v detskej izbičke už odrastenejšej ratolesti? Detský program Filou ponúka obe varianty a pre jeho moderne elegantný vzhľad v kombinácii s praktickými kusmi nábytku si ho okamžite zamilujete!

Program je charakteristický predovšetkým svojím jemným svetlým dekorom v alpskej bielej. Tento neutrálny dekor vytvorí harmonické a pokojné zázemie pre vaše deti, ktoré môže byť neskôr oživené výraznejšími farebnými dekoráciami, nástennou maľbou, či hravým kobercom. Lepšie tak vyniknú pestrofarebné obrázky, na ktorých sa môžu objavovať obľúbené detské motívy.

Jednoduchá a pevná konštrukcia aj funkčnosť je presne to, čo môžete od tohto nábytku očakávať. Jednotlivé kusy sú vyrobené z kvalitného materiálu DTD. Ďalšou výhodou je umývateľný povrch, ktorý vám určite uľahčí údržbu.

 

Výhody:

  • príjemný a jemný dekor
  • maximálna funkčnosť
  • umývateľný povrch
  • moderný dizajn

 

Vyhotovenie:

  • dekor: alpská biela
  • materiál: DTD

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky