APPLE IPHONE 7 V AKCII ZA 695 € predtým za 739 € | iba 4 ks
začíname za
APPLE IPHONE 7 V AKCII ZA 695 € predtým za 739 € | iba 4 ks
Nábytkový program

Feel

Feel Program je momentálně vyprodán

Nábytok z obývacieho programu Feel je pravou ukážkou klasického štýlu, ktorý je neustále podstatnou súčasťou dnešného dizajnového spracovania. Vďaka nábytku z tejto rady získate dostatok úložného priestoru , ktorý bude v prvom rade účelne štruktúrovaný do jednotlivých nábytkových prvkov. Nemusíte sa obávať nedostatku miesta pre vaše knihy, dekorácie, elektroniku, apod. Nápaditý dekor vyplní vášu obývaciu izbu, a napriek tomu vám poskytne dostatočnú plochu pre prípadnú fantáziu. Potom bude úplne na vás, či miestnosť spestríte drobnými dekoráciami alebo zachováte...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Feel

Nábytok z obývacieho programu Feel je pravou ukážkou klasického štýlu, ktorý je neustále podstatnou súčasťou dnešného dizajnového spracovania. Vďaka nábytku z tejto rady získate dostatok úložného priestoru, ktorý bude v prvom rade účelne štruktúrovaný do jednotlivých nábytkových prvkov. Nemusíte sa obávať nedostatku miesta pre vaše knihy, dekorácie, elektroniku, apod.

Nápaditý dekor vyplní vášu obývaciu izbu, a napriek tomu vám poskytne dostatočnú plochu pre prípadnú fantáziu. Potom bude úplne na vás, či miestnosť spestríte drobnými dekoráciami alebo zachováte jej prirodzený vzhľad bez najmenších zásahov.

Korpusy nábytku sú vyrobené z laminovaných drevotrieskových dosiek LDTD, ktoré sa prednostne vyznačujú vysokou odolnosťou, kvalitou materiálu a kvalitou vrchnej povrchovej úpravy. Podlhovasté úchyty sú veľmi pútavým doplnkom oživujúcim plochu predných dvierok.

Okrem príjemného vzhľadu vám tento program ponúkne kopu ďalších výhod, ktoré v priebehu užívania riadne oceníte!

 

Výhody:

  • klasický štýl
  • lesklý povrch
  • úložný priestor

Prevedenie:

  • materiál: LDTD, masív
  • dekor: biela/divoký buk, cubanit/dub

Dodávka:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky