REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 10 ks
OEM Farming Simulator 15 - Zlatá edícia  Farming Simulator 15 - Zlatá edícia  Farming Simulator 15 - Zlatá edícia  4.65 3 19.99

Farming Simulator 15 - Zlatá edícia 

4.65/5 hviezdičiek 93% 3 recenzie

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: 8592720122336
Part.No.: 8592720122336

Unikátnu simuláciu hospodárskeho procesu vám prináša graficky veľmi dobre spracovaný Farming Simulátor 15 s rozšírením Gold Edition. Vyskúšajte si aspoň virtuálne prácu na vlastnom statku, kde povinnosti čakajú na každom rohu a pokojného dňa sa dočkáte celkom výnimočne. V realisticky vyobrazenom  prostredí sa bude preháňať so skutočnými modelmi kombajnov, traktorov či inej potrebnej techniky. Fantázii sa medze nekladú, preto sa nebudete musieť obmedziť iba na zber obilia, ale svoju starostlivosť nasmerujete tiež na štvornohých aj dvojnohých spoločníkov. Všetko s maximálnou snahou priblížiť sa naozajstnému svetu so všetkou jeho nepredvídateľnosťou a náročnosťou na fyzickú zdatnosť. Hra vás prekvapí práve svojou prepracovanosťou, keď jeden drobný fakt - napríklad zabudnutá úroda na vzdialenom poli, znamená nielen finančné, ale aj materiálne straty  v podobe kŕmiva  pre zvieratá.

Pre vašu farmársku potrebu čaká cez 100 vozidiel a nástrojov, ktoré budú dôležitou súčasťou každodennej práce. Každý z nich sa pýši unikátnymi vlastnosťami pre danú oblasť a bude iba na vás, či zveríte svoju dôveru tomu či onomu výrobcovi. Viac než 40 známych firiem dovolí priame použitie ich výrobkov pre potreby hry. Stretnete sa teda s vozmi Man, Liebherr či Lamborghini, rôznorodým vybavením spoločností Stoll, Krone alebo Husqvarna a mnohým ďalším. V tomto špeciálnom balíčku sa dočkáte základnej hry s bonusovým rozšírením. Tzv. zlatá edícia so sebou prináša zaujímavé bonusy, do už tak našlapanej hry. Prvýkrát sa predstaví režim výrub stromov. Novo pridané stroje špeciálne zamerané na starostlivosť o les vám síce prácu uľahčia, ale za vás nič neurobia. Viditeľný úspech herného titulu otvoril dvere k novým výrobcom, vďaka čomu sa v hre objavia doteraz nedostupné značky. Čerešničkou na torte sa stal Online režim, kde si starosť o farmu rozdelí až 10 priateľov.


Parametre

VLASTNOSTI
PlatformaPC
Žánersimulácia
Hodnotenie ESRBE (bez obmedzenia)
Jazyková verziaCZE
Herná edíciaBasic+DLC
Distribution typePhysical media
VývojárGiants Software
Hodnotenie PEGI3
Režim multiplayerÁno
VydavateľComgad

Hodnotenie zákazníkov (3)
napíšte ďalšie hodnotenie

 • Zákazník si neprial zverejniť meno 17.10.2016

  80% 4/5 hviezdičiek Doporučujeme

 • Zákazník si neprial zverejniť meno 4.06.2016

  100% 5/5 hviezdičiek Doporučujeme

  Rád ji hraju když nejsem v praci

  • je dobra
 • Zákazník si neprial zverejniť meno 7.03.2016

  100% 5/5 hviezdičiek Doporučujeme


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?