REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
EVOLVEO EVOLVEO bezdrôtový GSM alarm s ochranou proti sabotáži-ALM400 Domovní alarmy EVOLVEO bezdrôtový GSM alarm s ochranou proti sabotáži-ALM400 111.2

Domový alarm

EVOLVEO bezdrôtový GSM alarm s ochranou proti sabotáži-ALM400

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

zasielanie SMS dosah 80 m

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


iGET SECURITY M3P15 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR iGET SECURITY M3P15 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

74,16 € s DPH 89,00 

iGET SECURITY P12 iGET SECURITY P12

78,17 € s DPH 93,81 

iGET SECURITY P10 iGET SECURITY P10

5,90 € s DPH 7,08 

iGET SECURITY P3 iGET SECURITY P3

13,48 € s DPH 16,18 

iGET SECURITY P11 iGET SECURITY P11

27,81 € s DPH 33,37 

iGET SECURITY P13 iGET SECURITY P13

36,55 € s DPH 43,86 Perfektný zabezpečovací systém EVOLVEO ALARMEX je výborne vybavený bezdrôtový GSM alarm, ktorý skvele poslúži pre ochranu pestrej škály objektov. Je ideálny pre zabezpečenie bytu, kancelárie, garáže, dielne, domu, chaty alebo obchodu. Poskytne vám komplexné inteligentné zabezpečenie majetku, a to vrátane tamper ochrany proti sabotáži. Ak dôjde k pokusu o poškodenie zariadenia, či už hlavnej jednotky, pohybového senzora alebo senzora otvorenia, spustí sa poplach. Umožní vám nastavenia troch ochranných pásiem, pričom do každej zóny je možné pripojiť až 32 snímačov. Pohodlné nastavenie a konfigurácia pomocou SMS príkazov, chránená heslom, zaručuje jednoduché ovládanie, ktoré nehrozí zneužitím. S týmto kompaktným systémom stavíte jednoducho na istotu! Zakúpenou jednotkou naviac možnosti zďaleka nekončia - môžete ľahko pridávať ďalšie snímače, napr. Pohybová PIR čidlá, dverové senzory, snímače dymu, plynu, hladiny alebo vonkajšiu sirénu a pod.

Zabezpečovací systém disponuje citlivým GSM modulom s integrovanou anténou v tele alarmu. Jeho montáž je tak jednoduchá, že ju bez problémov zvládnete sami, bez toho aby ste museli zháňať špecialistu. Všetko prebehne bez vŕtania či zložitého rozvádzania drôtov - len umiestnite bezdrôtové čidlá v objekte alebo mimo neho až do vzdialenosti 80 metrov. Potom už môžete len čakať. Tiež obsluha alarmu je veľmi jednoduchá. Aktivácia a deaktivácia sa vykonáva pomocou praktického diaľkového ovládača, ktorý môžete využiť ako kľúčenku. O narušení monitorovaného objektu budete informovaní jednak hlasným alarmom, jednak prostredníctvom SMS správy až na 5 prednastavených čísel a hlasovým volaním. Prevádzka alarmu nie je obmedzená iba na jedného operátora, takže môžete použiť akúkoľvek SIM kartu. Samozrejme je možné alarm používať aj bez odosielania SMS správ a volania. V takom prípade poplach spustí len zvukovú sirénu.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré vám dá EVOLVEO ALARMEX k dispozícii, patrí zaslanie SMS správy o poklese kvality GSM signálu alebo spustenie sirény pri úplnom výpadku GSM signálu, čo by mohlo znamenať, že pri narušení zabezpečeného objektu bola použitá rušička. Ďalej môžete obdržať SMS správu pri zakódovaní alebo odkódovaní alarmu, napríklad ak dorazí domov pred vami iný člen vašej rodiny. SMS správa vás upozorní aj na výpadok elektrického prúdu, pričom vstavaný akumulátor zabezpečí prevádzku na ďalších cca 10 hodín. Poteší vás tiež možnosť odpočúvania a interkom - komunikácia pomocou integrovaného reproduktoru a mikrofónu. Ak zabudnete alarm zapnúť pri odchode, oceníte funkciu diaľkové zapnutie / vypnutie alarmu pomocou mobilu. SOS tlačidlo na kľúčenke, aktivácia sirény a tiesňového volania / SMS privolá pomoc, ak sa niekto v domácnosti ocitne priamo v ohrození.

Evolveo ide s dobou, a preto vám ponúkne aj široké možnosti využitia moderných inteligentných telefónov. Systém je možné pohodlne ovládať pomocou aplikácie "EVOLVEO ALARMEX" z akéhokoľvek telefónu s OS Android. Táto aplikácii je zadarmo k dispozícii na Google Play. V balení nájdete centrálnu jednotku GSM alarm systému s integrovanou anténou, ktorá riadi všetky čidlá, spúšťa alarm, sirénu a volá na zvolené čísla, bezdrôtový PIR snímač pohybu s tamper ochranou a integrovanou anténou, ktorý kontroluje pohyb v miestnosti, bezdrôtový detektor otvorenia s tamper ochranou a integrovanou anténou, 4 diaľkové ovládače, vnútornú mini sirénu s hlasitosťou 110 dB, 230 V napájací zdroj pre centrálnu jednotku a podrobný manuál.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Technológia prepojeniabezdrôtové
NOČNÉ VIDENIE
Nočné videnieN

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

iGET SECURITY M3P15 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR iGET SECURITY M3P15 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

74,16 € s DPH 89,00 

iGET SECURITY P12 iGET SECURITY P12

78,17 € s DPH 93,81 

iGET SECURITY P10 iGET SECURITY P10

5,90 € s DPH 7,08 

iGET SECURITY P3 iGET SECURITY P3

13,48 € s DPH 16,18 

iGET SECURITY P11 iGET SECURITY P11

27,81 € s DPH 33,37 

iGET SECURITY P13 iGET SECURITY P13

36,55 € s DPH 43,86 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?