EVOLVEO EVOLVEO bezdrôtový detektor otvorenia pre ALARMEX Sonix EVOLVEO bezdrôtový detektor otvorenia pre ALARMEX Sonix 7.6

Domovní alarmy

EVOLVEO bezdrôtový detektor otvorenia pre ALARMEX Sonix

-4% zľava

ochrana pred manipuláciou dosah 80 m

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH:
6,33 €
Cena s DPH:
7,60 €
Pôvodná cena:
7,89 
Ušetríte
4% 0,29 €

IHNEĎ k odoslaniu


Kód výrobku: ACSMST       Part.No.: ACS MST

Bezdrôtový detektor EVOLVEO ACS MST je praktickým rozšírením pre poplašné GSM systémy ALARMEX a Sonix, ktoré je určené na odhalenie narušenia bezpečnosti objektu otvorením dverí alebo okien. Toto bezdrôtové magnetické čidlo bielej farby v elegantnom modernom dizajne bolo vyrobené pre montáž na okno alebo dvere vo vnútri objektu a jeho prenosová vzdialenosť od miesta montáže činí cca 80 metrov. Funguje na magnetickom princípe - pri otvorení okna alebo dverí dôjde k oddialeniu dvoch magnetov, čo vyvolá okamžitú reakciu a spustenie alarmu. Už pri oddialení na 2 cm sa aktivuje alarm a hlavná jednotka spustí sirénu, začne vytáčať čísla a zasielať SMS správy na kontakty, ktoré ste zadali.

Magnetické čidlo EVOLVEO ACS MST vyniká svojou jednoduchou inštaláciou, jednoduchým spárovaním s hlavnou jednotkou alarmu a nenáročnou obsluhou. Obsahuje tiež tamper ochranu, ktorá sa postará o spustenie poplachu pri zámernom poškodení čidla. O tejto situácii budete informovaní prostredníctvom SMS správy. Výrobca zaručuje, že vibráciami alebo vetrom nedôjde k spusteniu alarmu, čím sú eliminované plané hlásenia. Na napájanie čidla slúžia 2 batérie typu CR2032 a na blížiaci sa koniec jej životnosti vás upozorní blikajúca LED dióda. Ich životnosť je cca 1 rok v závislosti na počte zapnutí.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Technológia prepojeniabezdrôtové
NOČNÉ VIDENIE
Nočné videnieN

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

iGET SECURITY P7 iGET SECURITY P7

5,16 € s DPH 6,19 

iGET SECURITY P10 iGET SECURITY P10

5,92 € s DPH 7,10 

iGET SECURITY P9 iGET SECURITY P9

7,24 € s DPH 8,69 

iGET SECURITY M3P5 iGET SECURITY M3P5

7,58 € s DPH 9,10 

iGET SECURITY M3P10 iGET SECURITY M3P10

9,08 € s DPH 10,90 

iGET SECURITY P1 iGET SECURITY P1

10,75 € s DPH 12,90 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?