EVOLVEO EVOLVEO bezdrôtový detektor otvorenia pre ALARMEX Sonix EVOLVEO bezdrôtový detektor otvorenia pre ALARMEX Sonix 7.89

Domovní alarmy

EVOLVEO bezdrôtový detektor otvorenia pre ALARMEX Sonix

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH:
6,57 €
Cena s DPH:
7,89 €

IHNEĎ k odoslaniu


Kód výrobku: ACSMST       Part.No.: ACS MST

 

Bezdrôtový detektor EVOLVEO ACS MST je praktickým rozšírením pre poplašné GSM systémy ALARMEX a Sonix, ktoré je určené na odhalenie narušenia bezpečnosti objektu otvorením dverí alebo okien. Toto bezdrôtové magnetické čidlo bielej farby v elegantnom modernom dizajne bolo vyrobené pre montáž na okno alebo dvere vo vnútri objektu a jeho prenosová vzdialenosť od miesta montáže činí cca 80 metrov. Funguje na magnetickom princípe - pri otvorení okna alebo dverí dôjde k oddialeniu dvoch magnetov, čo vyvolá okamžitú reakciu a spustenie alarmu. Už pri oddialení na 2 cm sa aktivuje alarm a hlavná jednotka spustí sirénu, začne vytáčať čísla a zasielať SMS správy na kontakty, ktoré ste zadali.

Magnetické čidlo EVOLVEO ACS MST vyniká svojou jednoduchou inštaláciou, jednoduchým spárovaním s hlavnou jednotkou alarmu a nenáročnou obsluhou. Obsahuje tiež tamper ochranu, ktorá sa postará o spustenie poplachu pri zámernom poškodení čidla. O tejto situácii budete informovaní prostredníctvom SMS správy. Výrobca zaručuje, že vibráciami alebo vetrom nedôjde k spusteniu alarmu, čím sú eliminované plané hlásenia. Na napájanie čidla slúžia 2 batérie typu CR2032 a na blížiaci sa koniec jej životnosti vás upozorní blikajúca LED dióda. Ich životnosť je cca 1 rok v závislosti na počte zapnutí.


Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

iGET SECURITY P8 iGET SECURITY P8

5,82 € s DPH 6,99 

iGET SECURITY P9 iGET SECURITY P9

7,24 € s DPH 8,69 

iGET SECURITY P7 iGET SECURITY P7

5,16 € s DPH 6,19 

iGET SECURITY P14 iGET SECURITY P14

14,99 € s DPH 17,99 

iGET SECURITY P6 iGET SECURITY P6

17,91 € s DPH 21,49 

D-Link DCS-930L D-Link DCS-930L

30,75 € s DPH 36,90 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?