Nábytkový program

Emily

Detský program Emily je elegantným riešením vybavenia interiéru od malých novorodencov až po samostatných teenagerov. Pre deti je dôležité vyrastať v príjemnom prostredí a svetlé farby kombinované s prírodnými materiálmi sú preto tou najvhodnejšou voľbou. Kvalitné vyhotovenie a praktické riešenie úložných priestorov vám zaručí, že sa z tohto nábytku budú tešiť nielen rodičia ale aj deti! Výrobným materiálom všetkého nábytku je laminovaná drevotriesková doska čiže LDTD . Ide o taký materiál, ktorý vo vašom interiéri určite oceníte. Povrch je veľmi...

Čítajte viac

Cena kompletu:
418,73 
s DPH 502,50 
Cena sa skladá z:

Emily EMLB11 (Dub sivý sonoma)

Detský pracovný stôl
41,25 € s DPH 49,50 

Emily EMLL01 (Dub šedý sonoma/biela matná)

Klasická posteľ
132,49 € s DPH 159,00 

Emily EMLR82 (Dub šedý sonoma/biela matná)

Detský regál
70,41 € s DPH 84,50 

Emily EMLS95 (Dub šedý sonoma/biela matná)

Detská skriňa
174,58 € s DPH 209,50 

Položky kolekcie nábytku Emily

Zobrazujem 1-9 produktov z 9 celkom

Popis kolekcie nábytku Emily

Detský program Emily je elegantným riešením vybavenia interiéru od malých novorodencov až po samostatných teenagerov. Pre deti je dôležité vyrastať v príjemnom prostredí a svetlé farby kombinované s prírodnými materiálmi sú preto tou najvhodnejšou voľbou. Kvalitné vyhotovenie a praktické riešenie úložných priestorov vám zaručí, že sa z tohto nábytku budú tešiť nielen rodičia ale aj deti!

Výrobným materiálom všetkého nábytku je laminovaná drevotriesková doska čiže LDTD. Ide o taký materiál, ktorý vo vašom interiéri určite oceníte. Povrch je veľmi odolný a určite vás poteší jednoduchá údržba. Vrchná povrchová úprava vám zaručí dlhú životnosť a kvalitu.

Na kvalite vyhotovenia sa podieľa nielen materiál, ale tiež má veľký význam  zvolený dekor a ďalšie príbuzné detaily. Decentné farebné vyhotovenie sa hodí do akejkoľvek detskej izby.

 

Výhody:

  • decentné farebné vyhotovenie
  • ekonomickosť
  • praktické úložné priestory
  • pohodlné a bezpečné riešenie

Materiál:

  • LDTD laminovaná drevotriesková doska/MDF stredne tvrdá vláknitá doska
  • dekor: dub sivý sonoma/biela matná

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky