Oral-B Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000 Elektrické kefky Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000 Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000 4.5 2 175.9

Elektrická kefka

Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000

Cena s DPH:
175,90 €
Splátky:
od 6,59 €

Viac ako 10 kusov

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Časovač , čierna, biela, ďalšie špecifikácie

Premýšľaš, ako svojim zubom dopriať čo najlepšiu starostlivosť, aby každý tvoj úsmev žiaril na celé okolie a všetci ním boli očarení? Zubná kefka Oral-B Genius Pro 8000 tí toto želanie splní. Je vybavený pokročilou technológiou detekcie polohy, ktorá ti umožní vidieť, kde ste si zuby už vyčistili a kde nie. To má za následok, že nikdy nevynecháš žiadne miestečko a tvoje ústa budú dokonale čistá a svieža. Navyše, je tu zabudovaný aj časovač. Ten sa stará o to, aby si si každú zónu v dutine ústnej čistili rovnakom čase = 2 minúty.

Neváhaj a dopraj svojmu úsmevu profesionálnu starostlivosť!

Premýšľaš, ako svojim zubom dopriať čo najlepšiu starostlivosť, aby každý tvoj úsmev žiaril na celé okolie a všetci ním boli očarení? Zubná kefka Oral-B Genius Pro 8000 tí toto želanie splní. Je vybavený pokročilou technológiou detekcie polohy, ktorá ti umožní vidieť, kde ste si zuby už vyčistili a kde nie. To má za následok, že nikdy nevynecháš žiadne miestečko a tvoje ústa budú dokonale čistá a svieža. Navyše, je tu zabudovaný aj časovač. Ten sa stará o to, aby si si každú zónu v dutine ústnej čistili rovnakom čase = 2 minúty.

Neváhaj a dopraj svojmu úsmevu profesionálnu starostlivosť!

Kód výrobku: GENIUSPRO8000       Part.No.: GENIUS PRO 8000


 

Dobíjacia elektrická kefka na zuby Oral-B Genius Pro 8000

Ústna hygiena je niečo, k čomu sme každý vedený už od malička. Ako ale zubom zabezpečiť nielen dobrú, ale priamo výbornú starostlivosť? Veľmi jednoducho, a to s pomocou dobíjacej elektrickej zubnej kefky Oral-B Genius Pro 8000. Je navrhnutá presne tak, aby sa o ústa postarala ako najvyhlásenejší dentista.
Pýši sa veľkým množstvom vymožeností:

  • Špeciálna aplikácia do smartfónu
  • Rôzne hlavice
  • 360 SmartRing
  • Časovač

 Dokonalý prehľad

Premýšľate, ako svojim zubom dopriať čo najlepšiu starostlivosť, aby každý váš úsmev žiaril na celé okolie a všetci ním boli očarení? Zubná kefka Oral-B Genius Pro 8000 vám toto želanie splní. Je vybavená pokročilou technológiou detekcie polohy, ktorá vám možní vidieť, kde ste si zuby už vyčistili a kde nie. To má za následok, že nikdy nevynecháte žiadne miestečko a vaše ústa budú dokonale čisté a svieže. Navyše, je tu zabudovaný aj časovač. Ten sa stará o to, aby ste si každú zónu v dutine ústnej čistili rovnakom čase = 2 minúty.

 Svetelný indikátor

Multifunkčný indikátor SmartRing sa nachádza v strede zubnej kefky a je viditeľný z každého uhla. Slúži na to, aby bola zaistená spätná väzba senzora tlaku, časovača a Bluetooth pripojenia. Prostredníctvom aplikácie Oral-B, ktorú si môžete stiahnuť do inteligentného telefónu vám je umožnené zvoliť si jednu z 12 farieb a tú bude používať.

 

 Zubná kefka, ktorá ide s dobou

Ste majiteľom smartfónu? Ak áno, tak si môžete stiahnuť aplikáciu Oral-B, ktorá vám za pomoci technológie Bluethooth poskytne spätnú väzbu v reálnom čase. Prostredníctvom programov, ktoré sa nachádzajú v aplikácii, môžete sledovať svoju aktivitu v čistení a tiež dostávate pokyny, na základe ktorých bude vylepšená vaša technika. Tieto inštrukcie môže jednoducho a rýchlo meniť váš zubný lekár.

 Okrúhla čistiaca hlavica

Okrúhla čistiaca hlavica sa svojím dizajnom inšpirovala profesionálnymi nástrojmi na čistenie zubov. Vďaka svojmu tvaru obklopí každý zub jednotlivo a poskytne mu najlepšiu starostlivosť. Dynamická 3D technológia čistenia sa pri svojich rotáciách, pulzácii a oscilácii prispôsobuje tvaru zuba a narušuje a následne odstraňuje až o 100% viac zubného povlaku ako je tomu pri bežnej manuálnej zubnej kefke.

 Biele a krásne zuby už od 1. dňa

Ako sa zbaviť nepekných povrchových škvŕn a zabezpečiť oslnivý lesk vašich zubov? S pomocou čistiacej hlavice 3DWhite, ktorá sa presne o toto postará, a bude jej na to stačiť len jeden deň. Pre zlepšenie návyku v ústnej hygiene je možné si v aplikácii Oral-B nastaviť program bielenie.

 Zdravé ďasná

V dnešnej dobe už určite každý vie, že aby bol zaistený krásny úsmev, musia byť zdravé ako zuby, tak predovšetkým ďasná. Ich údržba je teda veľmi dôležitou súčasťou ústnej hygieny. A ako sa postarať o to, že im poskytneme tú najlepšiu starostlivosť? Napríklad pomocou trojitého senzora tlaku. V prípade, že budete pri čistení veľmi tlačiť, indikátor SmartRing sa rozsvieti, spomalí a následne zastaví pulzácie. Na rukoväti je tiež možné nastaviť už vopred jemný režim Sensitive.

 

 Dvojité nabíjanie a dlhá výdrž

Aby bol zaistený prvotriedny komfort je zubná kefka Oral-B Genius vybavená modernou lítiovou batériou, ktorá sa pýši dlhotrvajúcou konzistenciou a efektívnym čistením až po dobu 12 dní. V prípade, že budete potrebovať nabiť ako kefka, tak aj telefón, určite využijete praktické cestovné puzdro. To dokáže pomocou jednej zástrčky nabíjať zároveň obe zariadenia.

 

 

(5,12 MB)

Fén Remington RHD5000, 1800W Fén Remington RHD5000, 1800W

14,90 € bez DPH 12,42 

Fény »

TOPCOM AudioSonic CL-1492 TOPCOM AudioSonic CL-1492

37,90 € bez DPH 31,58 

Rádiobudíky »

Tyčový vysávač Beko VRT61821VD Tyčový vysávač Beko VRT61821VD

104,90 € bez DPH 87,41 

Tyčové vysávače »

Žehliaca doska VTP 0120030E, BASIC, Assort Žehliaca doska VTP 0120030E, BASIC, Assort

29,99 € bez DPH 24,99 

Žehliace dosky »

Cube (biela) Cube (biela)

189,00 € bez DPH 157,49 

Dvojsedáky »

Parametre

BATÉRIE
Batérieakumulátor
FARBA
Farbačierna, biela,
TECHNICKÉ DETAILY
TypDospelý
ČasovačÁno
Počet programov5
Ústna sprchaNie

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • 0 hlasov
  • 0 hlasov
Položiť novú otázku

Teplomer Beurer FT 78 Teplomer Beurer FT 78

33,85 € bez DPH 28,21 

Elektrická zubná kefka Oral-B Pulsonic SLIM 1000, sonická Elektrická zubná kefka Oral-B Pulsonic SLIM 1000, sonická

54,90 € bez DPH 45,75 

Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2065, sonická Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2065, sonická

49,90 € bez DPH 41,58