Electrolux-100rokov

Stone Responsive Website Template | Webflow Templates

Electrolux oslavuje 100 rokov a rozdáva darčeky

Electrolux oslavuje a rozdáva darčeky. Kúpte si niektorý z našich najlepších vysávačov a uľahčite si každodenné upratovanie, aby ste mohli svoj voľný čas tráviť pri zaujímavejších činnostiach. Tyčové modely vysávačov, s vreckom aj bez vrecka, sú ľahké, tiché, výkonné, s bohatým príslušenstvom a v modernom dizajne. Ako darček k nim od nás dostane ďalšieho malého pomocníka do domácnosti.

Viac voľnosti pri upratovaní

Tyčové vysávače sú flexibilné a vždy poruke. Ergorapido s vyberateľnou ručnou jednotkou je našou stálicou s výbornými parametrami na každodenné upratovanie v domácnosti.

Tiché vysávanie bez námahy

Medzi vreckovými vysávačmi Electrolux nájdete tiché modely s fantastickým výkonom. Sú svižné, ladne sa pohybujú z miestnosti do miestnosti a ľahko sa ovládajú. Poradia si s alergénmi a vďaka účinným filtrom vypúšťajú do miestnosti čistejší vzduch.

Bez vreciek máte o starosť menej

Futuristický model Pure C9 je jediným zástupcom bezvreckových vysávačov v akciovej ponuke. Je to náš najlepší model v danej kategórii. Systém PureFlow zaručuje špičkový výkon, tichú prevádzku a účinnú filtráciu. Veľký zásobník na prach sa ľahko vyprázdňuje.

Darčeky, ktoré potešia

Nech si vyberiete ktorýkoľvek z našich vysávačov zaradených do akcie, ku každému z nich od nás dostanete hodnotný darček. Podľa modelu to môže byť akumulátorový čistič okien WELLS7 v hodnote 99,90 eur, inteligentná kuchynská váha BKS1 v cene 59,90 eur, súprava príslušenstva pre domácnosť a auto KIT19 za 39,90 eur alebo naparovacia žehlička Easyline™ EDB1720 s keramickou žehliacou plochou v hodnote 24,90 eur.

AKO získaŤ dArČek?

Kúpte si u nás v období od 1.10. do 31.12. 2019 niektorý z vyššie uvedených modelov vysavačov Elektrolux.
Svôj nový spotrebič zaregistrujte na odkaze nižšie najneskôr do 14 dní od dátumu nákupu a my vám zašleme darček.
https://vysavace.moj-electrolux.sk/registrace/

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky