63 509 nábytku ihneď k odoslaniu

913 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Ceny

Od:
Do:

Šírka (cm)

Výška (cm)

Hĺbka (cm)

Rozkladacie

Prevládajúca farba

Viac

Poťahový materiál

Úložný priestor

Príznaky tovaru

Expedícia

Zákazníci práve nakúpili

Dvojsedačky

Dvojsedačka transformuje vašu obývaciu izbu do dokonalo útulného miesta, z ktorého nebudete chcieť odísť. Keďže je pohovka stredobodom vášho priestoru, je nutné si vybrať takú dvojsedačku, ktorá vhodne doplní a scelí váš priestor. Ak uvažujete, či potrebujete 2-miestnu alebo 3-miestnu sedačku vedzte, že v malom priestore lepšie vynikne dvojmiestna sedačka a navyše, keď žijete sám/sama, väčší typ sedačky ani nepotrebujete. Okrem toho dvojmiestne pohovky ponúkajú taký istý komfort pri sedení ako trojmiestne.

Výhodou tejto sedačky je skutočnosť, že ju v prípade potreby môžete rozložiť ako posteľ, čím zabijete dve muchy jednou ranou. Odpadne vám starosť s kúpou postele a zároveň ušetríte priestor v miestnosti.

Aké vlastnosti by mala mať vaša nová dvojmiestna pohovka?

Veľkosť

Pri meraní veľkosti voľného priestoru vo vašej obývačke majte na pamäti, že vám musí zostať voľný priestor na prechádzanie okolo sedačky. Okrem toho sa rozhodnite, aký účel má daná pohovka spĺňať. Ak zvyčajne ležíte na sedačke, vyberajte takú, ktorá bude dostatočne dlhá, aby ste na nej mohli pohodlne spať. Prípadne sa poohliadnite po takej, ktorá bude rozkladacia.

Materiál

V našej ponuke zväčša nájdete tieto materiály:

Koža

Kožená pohovka vykazuje dlhú životnosť, pretože je omnoho silnejšia než látka. Je odolná voči škvrnám, čo je výhodné, ak máte v rodine malé deti.

Eko koža

Sedačka z eko kože je akousi náhradou koženej pohovky. Zoženiete ju za nižšiu cenu, avšak čo sa týka čistenia jej údržba je ťažšia ako pri látkových pohovkách.

Látka

Látková pohovka je vyrábaná v rôznom farebnom odtieni s rôznymi vzormi. S látkovou pohovkou bude váš domov vyzerať útulne a príjemne. Najlepšie látkové pohovky sú také, ktoré sú vyhotovené z bavlny a ľanu.

Štýl

Pohovky prichádzajú od výrobcov v rôznych štýloch či farebných prevedeniach. Dotvárajú celkový dojem z obývacej izby, mnohí ľudia preto stavia na kompaktný vzhľad, ktorý pohovka len podčiarkne. Z estetického hľadiska táto pohovka nebude rušivým elementom, preto ak sa rozhodujete, aká farebná kombinácia by bola pre vás tá pravá, myslite na celkový vzhľad vašej obývačky.

Ak vo vašej obývacej miestnosti prevládajú pastelové farby, sedačka by sa mala niesť v rovnakom duchu jemných farieb. Nezabúdajte však na to, že keď máte v rodine malé deti, pravdepodobne by ste sa mali zamerať na pohovku so snímateľným poťahom alebo cez ňu prehodiť deku.

Úložný priestor

Ak je váš priestor v obývačke pomerne malý, môžete často zápasiť s tým, kde umiestniť nejaké predmety. Iste ste si nemysleli, že do dvojsedačky by sa vám mohli zmestiť prebytočné veci. Opak je však pravdou, v našej ponuke nájdete sedačky, ktoré majú extra úložný priestor, kde môžete hravo schovať rôzne veci.

 

1. Mexico - 2-sedák Mexico - 2-sedák
SKLADOM
SKLADOM 279,00 € bez DPH 232,49 
2. Dvojsedák Dunja Dvojsedák Dunja
SKLADOM
SKLADOM 389,00 € bez DPH 324,15 
3. Dvojsedák Candy Dvojsedák Candy
SKLADOM
SKLADOM 449,00 € bez DPH 374,15 
4. Cordoba - 2ES(kongo 722, sk. I) Cordoba - 2ES(kongo 722, sk. I)
SKLADOM
SKLADOM 399,00 € bez DPH 332,49 
5. Maliboo-dvojsedák (brown-hlavná látka/taupe-dopln.látka) Maliboo-dvojsedák (brown-hlavná látka/taupe-dopln.látka)
SKLADOM
SKLADOM 259,00 € bez DPH 215,82 
6. Cube (čierna) Cube (čierna)
SKLADOM
SKLADOM 179,00 € bez DPH 149,16 
7. Cube (biela) Cube (biela)
SKLADOM
SKLADOM 179,00 € bez DPH 149,16 
8. Cordoba 2ES Cordoba 2ES
Dodanie 5-7 týždňov
Dodanie 5-7 týždňov 379,00 € bez DPH 315,82 
9. Dvojsedák Luiziana Dvojsedák Luiziana
Dodanie 5-7 týždňov
Dodanie 5-7 týždňov 149,00 € bez DPH 124,16 
10. Dvojsedák Duo Panama (látka) Dvojsedák Duo Panama (látka)
Dodanie 8-10 týždňov
Dodanie 8-10 týždňov 399,00 € bez DPH 332,49 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 25-37 produktov z 37 celkom 12

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 25-37 produktov z 37 celkom 12

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky