113 861 nábytku ihneď k odoslaniu

1 306 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Šírka (cm) 0

Výška (cm) 0

Hĺbka (cm) 0

Rozkladacie 0

Prevládajúca farba 0

Viac

Poťahový materiál 0

Úložný priestor 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Viac

Dvojsedačky

Ak uvažujete, či potrebujete 2-miestnu alebo 3-miestnu sedačku vedzte, že v malom priestore lepšie vynikne dvojmiestna sedačka a navyše, keď žijete sami, väčší typ sedačky ani nepotrebujete. Okrem toho dvojmiestne pohovky ponúkajú taký istý komfort pri sedení ako trojmiestne.

Výhodou tejto sedačky je skutočnosť, že ju v prípade potreby môžete rozložiť ako posteľ, čím zabijete dve muchy jednou ranou. Odpadne vám starosť s kúpou postele a zároveň ušetríte priestor v miestnosti.

Aké vlastnosti by mala mať vaša nová dvojmiestna pohovka?

Veľkosť

Pri meraní veľkosti voľného priestoru vo vašej obývačke majte na pamäti, že vám musí zostať voľný priestor na prechádzanie okolo sedačky. Okrem toho sa rozhodnite, aký účel má daná pohovka spĺňať. Ak zvyčajne ležíte na sedačke, vyberajte takú, ktorá bude dostatočne dlhá, aby ste na nej mohli pohodlne spať. Prípadne sa poohliadnite po takej, ktorá bude rozkladacia.

Materiál

V našej ponuke zväčša nájdete tieto materiály:

Koža

Kožená pohovka vykazuje dlhú životnosť, pretože je omnoho silnejšia než látka. Je odolná voči škvrnám, čo je výhodné, ak máte v rodine malé deti.

Eko koža

Sedačka z eko kože je akousi náhradou koženej pohovky. Zoženiete ju za nižšiu cenu, avšak čo sa týka čistenia jej údržba je ťažšia ako pri látkových pohovkách.

Látka

Látková pohovka je vyrábaná v rôznom farebnom odtieni s rôznymi vzormi. S látkovou pohovkou bude váš domov vyzerať útulne a príjemne. Najlepšie látkové pohovky sú také, ktoré sú vyhotovené z bavlny a ľanu.

Štýl

Dvojsedačky prichádzajú od výrobcov v rôznych štýloch či farebných prevedeniach. Dotvárajú celkový dojem z obývacej izby, mnohí ľudia preto stavia na kompaktný vzhľad, ktorý pohovka len podčiarkne. Z estetického hľadiska táto pohovka nebude rušivým elementom, preto ak sa rozhodujete, aká farebná kombinácia by bola pre vás tá pravá, myslite na celkový vzhľad vašej obývačky.

Ak vo vašej obývacej miestnosti prevládajú pastelové farby, sedačka by sa mala niesť v rovnakom duchu jemných farieb. Nezabúdajte však na to, že keď máte v rodine malé deti, pravdepodobne by ste sa mali zamerať na pohovku so snímateľným poťahom alebo cez ňu prehodiť deku.

Úložný priestor

Ak je váš priestor v obývačke pomerne malý, môžete často zápasiť s tým, kde umiestniť nejaké predmety. Iste ste si nemysleli, že do dvojsedačky by sa vám mohli zmestiť prebytočné veci. Opak je však pravdou, v našej ponuke nájdete sedačky, ktoré majú extra úložný priestor, kde môžete hravo schovať rôzne veci.

 

Dvojsedačka transformuje vašu obývaciu izbu do dokonalo útulného miesta, z ktorého nebudete chcieť odísť. Keďže je dvojmiestna pohovka stredobodom vášho priestoru, je nutné si vybrať takú, ktorá vhodne doplní a scelí váš priestor. Pokračovať


1. Dvojsedačka Amigo modrá Dvojsedačka Amigo modrá
SKLADOM
SKLADOM 545,00 € bez DPH 454,15 
2. Kožená dvojsedačka Dunja Kožená dvojsedačka Dunja
SKLADOM
SKLADOM 335,00 € bez DPH 279,16 
3. Dvojsedačka Lucon rozkládací sivá Dvojsedačka Lucon rozkládací sivá
Dodanie 5-7 týždňov
Dodanie 5-7 týždňov 234,00 € bez DPH 194,99 
4. Kožená dvojsedačka Grato hnedá Kožená dvojsedačka Grato hnedá
Dodanie 6-8 týždňov
Dodanie 6-8 týždňov 505,00 € bez DPH 420,82 
5. Dvojsedák Fenix (látka) Dvojsedák Fenix (látka)
Dodanie 6-12 týždňov
Dodanie 6-12 týždňov 485,00 € bez DPH 404,15 
6. Dvojsedák Duo Panama (látka) Dvojsedák Duo Panama (látka)
Dodanie 6-12 týždňov
Dodanie 6-12 týždňov 384,00 € bez DPH 319,99 
7. Dvojsedačka Rosso zelená ÚP Dvojsedačka Rosso zelená ÚP
Dodanie 6-18 týždňov
Dodanie 6-18 týždňov 767,00 € bez DPH 639,14 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 25 celkom 12

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-24 produktov z 25 celkom 12

ďalších 24

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky