Deveroux Deveroux SW9, zlaté Chytré náramky Deveroux SW9, zlaté 68

Chytré náramky

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: DEVEROUXSW9GO
Part.No.: WEAR0011

Vlastnosti

Deveroux SW9 pripomínajú vzhľadom klasické hodinky, oproti bežným hodinkám však disponujú funkciami, ktoré sú bežné skôr pri fitness náramkoch. Vďaka tejto zaujímavej kombinácii môžete hodinky využiť pri klasickom dennom používaní aj pri športových aktivitách. Deveroux SW9 sa oproti plastovému náramku stanú vhodným doplnkom aj pre spoločenské oblečenie.

Synchronizácia a funkcie

Po spárovaní s telefónom pomocou technológie Bluetooth zvládnu hodinky upozorňovať na prichádzajúce hovory, správy alebo aktivity na sociálnych sieťach. Na každú novú notifikáciu upozorňujú len nenápadnými vibráciami. Deveroux SW9 disponujú funkciami krokomeru, počítaním spálených kalórií a meraním tepovej frekvencie (v priebehu celého dňa energeticky náročnejšie). Všetky dáta možno podrobne zobraziť a analyzovať v bezplatnej mobilnej aplikácii.

Displej a výdrž

Deveroux SW9 v zlatom prevedení majú OLED displej integrovaný do ciferníku, ten sa rozsvieti len pri informovaní o práve uskutočnenej aktivite. Údaje sú dobre viditeľné aj na priamom slnečnom svetle za jasného dňa. Hodinky sú napájané pomocou 2 batérií. Jedna sa stará o funkčnosť klasických analógových hodiniek, keď poháňa hodinkový strojček Quartz (vydrží až 2 roky). Druhá batéria napája procesor Nordic N51822 a obstaráva tak funkčnosť všetkých chytrých funkcií hodiniek (až 7 dní).


Parametre

BATÉRIE
Výdrž batérie (max.)7 dní
TECHNICKÉ DETAILY
Farbazlatá
BluetoothÁno
FunkciaOznámenie prichádzajúceho hovoru, krokomer, spálené kalórie, meranie tepu
DisplejÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku