Denver Denver WIFI venkovni HD IP kamera POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR IP kamery Denver WIFI venkovni HD IP kamera POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 62.99

IP kamera

Denver WIFI venkovni HD IP kamera POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. 

Skvelé vlastnosti

Vonkajšia IP kamera DENVER IPO-1320 skvele poslúži na sledovanie a ochranu vášho majetku. Jednou z hlavných výhod produktu je predovšetkým ochrana IP66, ktorá sľubuje odolnosť proti prachu a dažďuNie je tak najmenším problémom umiestniť ju napríklad na garáž či na stavenisko. Infračervené svetlo sa potom postará aj o sledovanie okolia v noci, a to do vzdialenosti až 20 metrov.

 


 

Vynikajúca kvalita

Kamera Denver IPO-1320 sa môže pochváliť 1Mpx senzorom a úctyhodným rozlíšením 1280x720 pixelovMôžete sa tak tešiť na ostrý a detailný záznam. Pre spojenie s počítačom či mobilným telefónom využíva kamera bezdrôtovú technológiu Wi-FiPre najrôznejšie nastavenia kamery pomocou smartfónu navyše slúži užívateľsky prívetivá mobilná aplikácia. Pomocou nej vás potom kamera môže upozorniť napríklad na detekovaný pohyb pred kamerou.


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku