Nábytkový program

Davos

Nechajte sa zaujať nábytkom z programu Davos . Svojím skutočne moderným dizajnom poteší oko aj tých najnáročnejších a krásne presvetlí miestnosť. Kombinácia bielej farby, zrkadiel a chrómu na vás urobí dojem. Skrine z tohto programu sa nenechávajú zahanbiť ani čo sa týka úložného priestoru , ten je naozaj široký a vy sami môžete rozhodnúť, ako organizovaný. Môžete si vybrať skrine s policami, zásuvkami či závesnou tyčou. Podľa vlastných priestorových možností sa môžete rozhodovať, či sa vám hodia dvere otvárajúce sa dopredu alebo posuvné....

Čítajte viac

Cena kompletu:
599,14 
s DPH 719,00 
Cena sa skladá z:

Davos - skriňa s posuvnými dverami, 225 cm

Posuvná
332,90 € s DPH 399,50 

Davos - Komplet 3, posteľ 180 cm (alpská biela)

Spálňový program
266,24 € s DPH 319,50 

Položky kolekcie nábytku Davos

Zobrazujem 1-9 produktov z 36 celkom 1234

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Davos

Nechajte sa zaujať nábytkom z programu Davos. Svojím skutočne moderným dizajnom poteší oko aj tých najnáročnejších a krásne presvetlí miestnosť. Kombinácia bielej farby, zrkadiel a chrómu na vás urobí dojem.

Skrine z tohto programu sa nenechávajú zahanbiť ani čo sa týka úložného priestoru, ten je naozaj široký a vy sami môžete rozhodnúť, ako organizovaný. Môžete si vybrať skrine s policami, zásuvkami či závesnou tyčou. Podľa vlastných priestorových možností sa môžete rozhodovať, či sa vám hodia dvere otvárajúce sa dopredu alebo posuvné.

Skrine môžete doladiť rôznymi doplnkami, napríklad osvetlením či zrkadlom.

 

Výhody:

  • moderný vzhľad vďaka kombinácii bielej farby a zrkadiel
  • bohatý úložný priestor
  • na výber z rôznych typov skríň

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky