REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
Nábytkový program

Colorado

Nábytkový program Colorado sa vyznačuje nadčasovým dizajnom, ktorý rozjasní a opticky zväčší každý priestor. Vďaka možnosti výberu z rôznych farebných variácií sa vy sami môžete stať dizajnérom a vytvoriť si dokonalú predsieň, ktorá bude odrážať váš osobitý štýl a vkus. Keďže sú predsiene často miestom neporiadku, určite príde vhod veľkorysý úložný priestor na topánky, dáždnik, tašky či kabáty. Colorado nábytok je navrhnutý štýlovo aj prakticky. Veľké množstvo zásuviek, výklopných zásuviek, poličiek a vešiačikov zaručí, že všetky veci budú mať svoje miesto a budú...

Čítajte viac

Cena od:
51,56 
s DPH 61,88 

Položky kolekcie nábytku Colorado

Zobrazujem 1-9 produktov z 15 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Colorado

Nábytkový program Colorado sa vyznačuje nadčasovým dizajnom, ktorý rozjasní a opticky zväčší každý priestor. Vďaka možnosti výberu z rôznych farebných variácií sa vy sami môžete stať dizajnérom a vytvoriť si dokonalú predsieň, ktorá bude odrážať váš osobitý štýl a vkus.


Keďže sú predsiene často miestom neporiadku, určite príde vhod veľkorysý úložný priestor na topánky, dáždnik, tašky či kabáty. Colorado nábytok je navrhnutý štýlovo aj prakticky. Veľké množstvo zásuviek, výklopných zásuviek, poličiek a vešiačikov zaručí, že všetky veci budú mať svoje miesto a budú vždy po ruke.

Všetky predné plochy sú lesklé, v kombinácii rôznych farieb. Ako výrobný materiál boli zvolené lakované MDF dosky, ktoré sa vďaka vrchnej povrchovej úprave stávajú odolné voči vode, sú veľmi pevné a ľahko sa udržiavajú. Celkový dojem dotvárajú kovové úchytky a nožičky. Okrem ich praktického využitia určite oceníte elegantný tvar a strieborný dekor, ktoré pôsobia ako vizuálne doplnky.

Predsieň je miestnosť, ktorú pri príchode do domu vidíme ako prvú. Za pomoci originálnych a jedinečných kusov nábytku z programu Colorado si vytvoríte krásnu a usporiadanú predsieň, ktorú vám každý návštevník pochváli.

 

Výhody:

  • originálny moderný dizajn
  • veľký úložný priestor
  • možnosť vlastnej kombinácie prvkov
  • kvalitný materiál
  • ľahké na údržbu

 

Prevedenie:

  • možnosť výberu z rôznych farebných variácií

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky