CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
začíname za
CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
Nábytkový program

Codi

Codi Program je momentálně vyprodán

Zariadiť detskú izbu nikdy nebola väčšia hračka! Deti potrebujú príjemné a inšpiratívne prostredie, ktoré ich bude motivovať, učiť a prinášať im bezpečný prístav v našej rozbúrenej dobe. Variabilný nábytkový program Codi je navrhnutý tak, aby bol čo najvhodnejší do detských a študentských izieb. Vďaka širokej ponuke komôd, skríň a regálov môžete izbu zariadiť tak, ako sa to bude páčiť vašim najmilším. Nábytok je v ponuke vo farebnom vyhotovení v dekore višňa cornwall doplnený hravým zeleným alebo fialovým vzorom. Svetlozelená farba dodáva izbe prírodný...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Codi

Zariadiť detskú izbu nikdy nebola väčšia hračka! Deti potrebujú príjemné a inšpiratívne prostredie, ktoré ich bude motivovať, učiť a prinášať im bezpečný prístav v našej rozbúrenej dobe. Variabilný nábytkový program Codi je navrhnutý tak, aby bol čo najvhodnejší do detských a študentských izieb. Vďaka širokej ponuke komôd, skríň a regálov môžete izbu zariadiť tak, ako sa to bude páčiť vašim najmilším.

Nábytok je v ponuke vo farebnom vyhotovení v dekore višňa cornwall doplnený hravým zeleným alebo fialovým vzorom. Svetlozelená farba dodáva izbe prírodný vzhľad, ktorý pôsobí upokojujúcim dojmom.

Nechajte sa inšpirovať ukážkami izieb a vyberte si komody, skrine, regály podľa ľubovôle.

 

Prevedenie:

  • višňa cornvall/zelená
  • višňa cornvall/fialová

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky