Povianočný výpredaj

Definitívne končíme 14. 1. 2020

Garancia najnižšej ceny

Doprava domov zadarmo na všetko elektro

 • Povianočný výpredaj elektra a nábytku prebieha do 14.1. aj v predajniach.

  Nájdi si najbližšiu predajňu.

 • BA TT NI BB KE PR ZA TN
  mapa
   
   
   

Ako každý rok, tak aj tento rok sme pre vás pripravili obľúbený povianočný výpredaj. Začína už 25.12. 2019 a potrvá do začiatku nového roka, teda 1.1.2020. Akcie na elektro a nábytok môžete využiť ako v e-shope, tak aj v predajniach, kde vám ochotne poradí s výberom náš vyškolený personál. Ako bonus sme pre vás pripravili dopravu zadarmo na všetko elektro, takže stačí pár klikov zpohodlia domova tovar môžete mať doručený o pár dní doma.

Vyberať môžete z tisícok produktov elektra a nábytku so zľavami až 80 %! Pri výpočte zliav vychádzame zo skutočných cien z predávaného obdobia.

Nie nadarmo sme najväčší predajca televízorov a veľkých spotrebičov a preto nesmieme zabudnúť na náš najpredávanejší sortiment – na televízory, či veľké spotrebiče ako chladničky, práčky alebo sporáky. Na svoje si prídu priaznivci obľúbenej smart elektroniky - smartfónov, fitness náramkov, smart hodiniek alebo prvkov inteligentnej domácnosti. Uvažujete nad kúpou nového počítača, notebooku, či hernej konzoly? Práve k nim si môžete vybrať kvalitné reproduktory alebo slúchadlá a zlepšiť tak svoj zvukový zážitok pri hraní hier alebo pri práci. Pre tých, čo preferujú hudbu na cestách, máme pripravené Bluetooth reproduktory alebo rôzne typy slúchadiel, od pohodlných bezdrôtových slúchadiel cez športové slúchadlá do uší až po profesionálne herné slúchadlá. Určite si vyberú aj nadšenci prípravy jedál, vo výpredaji budú aj malé kuchynské spotrebiče ako mixéry alebo kuchynské roboty. Samozrejme, mysleli sme aj na milovníkov kávy či iných nápojov, nový kávovar, rýchlovarná kanvica alebo odšťavovač určite urobia radosť nejednému z vás. V našom povianočnom výpredaji nesmú chýbať ani pomocníci pri úprave vzhľadu, ako pre dámy, tak pre pánov. Vybrať si môžete zo zastrihávačov brady, holiacich strojčekov, elektrických zubných kefiek, kuliem a žehličiek na vlasy, fénov na vlasy alebo epilátorov.

Nesmieme však zabudnúť ani na povianočný výpredaj nábytku. Zútulnite si vašu obývačku novou sedačkou alebo obývačkovou stenou za výhodnú cenu. V akciovej ponuke tiež nájdete ďalší sortiment nábytku ako spálňové zostavy, postele a matrace, detské izby alebo kuchynské linky.

V roku 2020 budú pre zákazníkov pripravené zaujímavé akcie, ktoré budú prebiehať počas celého roka. Zákazníkom sa preto oplatí sledovať naše výpredaje a akcie.

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky