Nábytkový program

Cino

Hľadáte štýlový nábytok do obývačky? Nehľadajte! Práve ste ho našli! Nábytok z programu Cino uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Na prvý pohľad zaujme svojim moderným dizajnom, čistými líniami a elegantnou kombináciou farieb. Obývací nábytok Cino disponuje veľkorysým úložným priestorom , ktorý iste oceníte. Presklené plochy sú pre vašu bezpečnosť vyrobené z bezpečnostného skla . Ďalšou výhodou je integrované led osvetlenie u niektorý kusov nábytku. Toto osvetlenie dotvára príjemnú atmosféru počas večera. Vďaka použitému materiálu (LDTD a MDF) je...

Čítajte viac

Cena kompletu:
952,49 
bez DPH 793,71 
Cena sa skladá z:

Cino - Typ01 (biela arctic/biela arctic vysoký lesk/dub riviera)

Vitrína
399,50 € bez DPH 332,90 

Cino - Typ04 (biela arctic/biela arctic vysoký lesk/dub riviera)

Vitrína
299,50 € bez DPH 249,57 

Položky kolekcie nábytku Cino

Zobrazujem 1-4 produktov z 4 celkom

Popis kolekcie nábytku Cino

Hľadáte štýlový nábytok do obývačky? Nehľadajte! Práve ste ho našli! Nábytok z programu Cino uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Na prvý pohľad zaujme svojim moderným dizajnom, čistými líniami a elegantnou kombináciou farieb.

Obývací nábytok Cino disponuje veľkorysým úložným priestorom, ktorý iste oceníte. Presklené plochy sú pre vašu bezpečnosť vyrobené z bezpečnostného skla. Ďalšou výhodou je integrované led osvetlenie u niektorý kusov nábytku. Toto osvetlenie dotvára príjemnú atmosféru počas večera.

Vďaka použitému materiálu (LDTD a MDF) je nábytok veľmi kvalitný a nenáročný na údržbu. Laminátové dosky sú odolné voči krátkodobému pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám bežne používaným v domácnosti. Povrch je ľahko umývateľný a bez zápachu. LDTD a MDF dosky sú hygienicky nezávadné.

Jednotlivé elementy je možné doplniť osvetlením.

 

 

Výhody:

  • led osvetlenie
  • moderný vzhľad
  • elegantný dizajn
  • kvalitný materiál
  • jednoduchá údržba

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD, MDF, sklo
  • dekor: podľa výberu

 

Dodanie:

  • zmontované

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky