Nábytkový program

Champion

V príjemnom prostredí sa každý cíti omnoho lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru dovedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, ktoré utvárajú rozmanitosť daných prvkov a tie si následne podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavám. Práve nádherou oplývajúce prvky a doplnky sú tou malou bodkou, ktorá navodí pocit originality. Hľadáte ideálny nábytok, ktorý spĺňa podmienky kvality a moderného dizajnu ? Program Champion je odpoveďou na všetko. Tento nábytok vyčarí z...

Čítajte viac

Cena od:
18,32 
s DPH 21,99 

Položky kolekcie nábytku Champion

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

Popis kolekcie nábytku Champion

V príjemnom prostredí sa každý cíti omnoho lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru dovedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, ktoré utvárajú rozmanitosť daných prvkov a tie si následne podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavám. Práve nádherou oplývajúce prvky a doplnky sú tou malou bodkou, ktorá navodí pocit originality.

Hľadáte ideálny nábytok, ktorý spĺňa podmienky kvality a moderného dizajnu? Program Champion je odpoveďou na všetko. Tento nábytok vyčarí z vašej spálne či kancelárie príjemné prostredie na odpočinok po náročnom dni.

Zahŕňa niekoľko kusov nábytku s veľkorysým úložným priestorom na uloženie vášho oblečenia, doplnkov a iných potrebných vecí. Jeho súčasťou je tiež posteľ, ktorá je, rovnako ako ostatné artikle, prevedená v modernej kombinácii dekorov, ktorá vládne módnym trendom a zároveň presvetlí vašu miestnosť a dodá jej na elegancii.

Vyskúšajte tento nábytok z programu Champion a nechajte sa rozmaznávať počas spánku!

 

Vyhotovenie:

  • dekor: kakao supermat / dub sonoma

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky