Vážení zákazníci, 1. mája platí na všetkých predajniach štandardná otváracia doba.

x
Nábytkový program

Cava

Okúzľujúca  obývacia izba Cava je moderným a elegantným programom, ktorý vyzdvihne Váš domov do nečakanej krásy. Jej inteligentné vyhotovenie, pri ktorom si môžete zakúpiť celý set, alebo jeho jednotlivé časti, ocení každý, kto sa chce pýšiť pred svojimi návštevami. Vedzte, že od Vás nebudú chcieť odísť ! Harmonická súhra farieb thuja a bronz metallic presvetlia každý domov. Dôraz na presvetlenie bude o to väčší, keď si vyberiete  variantu s osvetlením , pre čo je táto zostava prispôsobená. Každý prvok Cleveru má jedinečnú stavbu predných plôch, ktoré zdobia...

Čítajte viac

Cena od:
115,83 
s DPH 139,00 

Položky kolekcie nábytku Cava

Zobrazujem 1-8 produktov z 8 celkom

Popis kolekcie nábytku Cava

Okúzľujúca obývacia izba Cava je moderným a elegantným programom, ktorý vyzdvihne Váš domov do nečakanej krásy.

Jej inteligentné vyhotovenie, pri ktorom si môžete zakúpiť celý set, alebo jeho jednotlivé časti, ocení každý, kto sa chce pýšiť pred svojimi návštevami. Vedzte, že od Vás nebudú chcieť odísť !

Harmonická súhra farieb thuja a bronz metallic presvetlia každý domov. Dôraz na presvetlenie bude o to väčší, keď si vyberiete variantu s osvetlením, pre čo je táto zostava prispôsobená.

Každý prvok Cleveru má jedinečnú stavbu predných plôch, ktoré zdobia precízne zaoblené hrany, čo podtrhne moderný dizajn Vášho domu.

Vďaka kombinácii MDF a LTD dosiek, a aj hrubším bokom bude celkové vzhliadanie pôsobiť masívne. Povrch sa dá veľmi jednoducho utrieť od nečistôt.

Osvetlenie nie je súčasťou, je si ho potrebné objednať samostatne.

Vyhotovenie:

  • thuje/bronz metallic
  • materiál: LTD/MDF

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky