Nábytkový program

Caen

Caen Program je momentálně vyprodán

Aby bolo vaše bývanie nanajvýš pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kde možno odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie. Program Caen ponúka praktické skrinky aj s umývadlom , takže tu bez problému uschováte hygienické potreby všetkých členov rodiny. Skrinky sú vyrobené podľa nejnovších módnych trendov a vďaka elegantnému dekoru dubu  budete mať kúsok prírody aj vo vašej kúpeľni. Okrem atraktívneho vzhľadu oceníte aj hladkú povrchovú úpravu...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Caen

Aby bolo vaše bývanie nanajvýš pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kde možno odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie. Program Caen ponúka praktické skrinky aj s umývadlom, takže tu bez problému uschováte hygienické potreby všetkých členov rodiny.

Skrinky sú vyrobené podľa nejnovších módnych trendov a vďaka elegantnému dekoru dubu budete mať kúsok prírody aj vo vašej kúpeľni. Okrem atraktívneho vzhľadu oceníte aj hladkú povrchovú úpravu skriniek, vďaka ktorej bude následná údržba všetkých použitých materiálov oveľa jednoduchšia.

Nábytok je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá je oteruvzdorná a zároveň sa môže pýšiť odolnosťou voči krátkodobej vlhkosti. Vyniká tiež vďaka svojej tvrdosti a pevnosti.

Inšpirujte sa programom Avignon a vytvorte si maximálne pohodlnú a praktickú kúpeľňu podľa vašich predstáv!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky