Nábytkový program

Brest

Brest Program je momentálně vyprodán

Kúpeľňové skrinky Brest vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným dizajnom , vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Zásuvky sú vybavené zatváracím systémom soft close , ktorý zaisťuje tiché a pomalé dovieranie. Skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru , ktorý určite oceníte. Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi ľahká. Je tvorený lamino LTD doskami . Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplastickými živicami. Povrchová vrstva laminátu...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Brest

Kúpeľňové skrinky Brest vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným dizajnom, vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Zásuvky sú vybavené zatváracím systémom soft close, ktorý zaisťuje tiché a pomalé dovieranie. Skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru, ktorý určite oceníte.

Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi ľahká. Je tvorený lamino LTD doskami. Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplastickými živicami. Povrchová vrstva laminátu s dekoratívnym povrchom a definovanou štruktúrou povrchu je odolná voči pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používaným v domácnosti. Povrch lamina je ľahko umývateľný a bez zápachu. LDTD lamino dosky sú hygienicky neškodné a odolné voči pôsobeniu vody a vlhka.

Nákup kúpeľňových skriniek Brest nebudete nikdy ľutovať. 

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky