Boxspring postele - doprajte si luxusný odpočinok

Výhody Boxspring postelí

Komfort je jedno z najdôležitejších kritérií pre kvalitný spánok. Náročný zákazník si príde na svoje v prípade boxspring postelí. Spojenie dizajnu a funkčnosti v dnešnej dobe vôbec nie je tabu. Inak to nie je ani v prípade tzv. amerických postelí, ktoré sú robustné, ale svojou úlohou vôbec nezaostávajú. Pokiaľ máte radi pompéznosť, tieto postele sú vyrobené práve pre vás. Predstavíme vám ich hlavné prednosti.

V čom je Boxspring iný?

Od obyčajnej postele sa boxspringové postele líšia svojou stavbou. Ich mohutnosť spočíva v boxe, na ktorý sa ukladajú matrace. Box pre lepšie porozumenie možno prirovnať k roštu, ktorý ale pozostáva z pružín, tie sa rovnomerne adaptujú. Na túto drevenú konštrukciu sa kladú matrace. Nelíšia sa od obvyklých matracov. Na ne je možnosť pridať vrchný matrac, tzv. topper. Ten je podstatne tenší. Zväčša obsahuje pamäťovú penu, ktorá sa hravo prispôsobí telu. Jeho poťah je odnímateľný a dá sa prať v práčke, čo predstavuje ďalšiu výhodu amerických postelí a to v ich hygienickosti. Stavba boxspring je jedinečná a prináša vysoký stupeň komfortu.

Ľahko vstanete a aj si ľahnete

Množstvo ľudí má problém s líhaním si do nízkych postelí. Najmä pre starších ľudí a tehotné ženy, pre ktorých je výhoda vysokých postelí rozhodujúcim faktorom. Ich výška predstavuje 50 cm až 70 cm nad zemou, preto je vstávanie a líhanie oveľa jednoduchšie a pohodlné.

Úložný priestor

Pri niektorých modeloch kontinentálnych postelí sa nachádza možnosť úložného priestoru. Ten sa dá využiť na odkladanie perín, vankúšov alebo prikrývok. Vy sami rozhodnete na čo vám bude slúžiť.

Polohovateľná posteľ

Nočných čitateľov snáď poteší to, že sa posteľ dá nastaviť do polohy, akú si želajú. Všetko čo k tomu potrebujete je tlačidlo, ktoré to spraví za vás. Nočné čítanie môže pokračovať až do rána.

Dizajn

Boxspring postele sú navrhované tak, aby boli kompromisom medzi funkčnosťou a dizajnom. Oba faktory sú umiestnené na rovnakom stupni a navzájom sa dopĺňajú. Pekné a kvalitné zároveň. Ak chcete dodať vašej spálni útulný pocit domova, táto alternatíva je vhodná pre vás.

boxspring posteľ

Líbí se vám tento článek?

Podobné články