BOWERS & WILKINS Bowers & Wilkins C5 Series 2 (C5v2) Štupľové Bowers & Wilkins C5 Series 2 (C5v2) Bowers & Wilkins C5 Series 2 (C5v2) 5 1 140.41

Slúchadlá do uší

Bowers & Wilkins C5 Series 2 (C5v2)

-33% zľava

ZĽAVA 20 % ★

Ilustračné fotografie

Cena s DPH:
140,41 €
Splátky:
od 5,26 €
Pôvodná cena:
209,00 
Ušetríte
33% 68,59 €

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Vnútrosluchové, Kábel, Čierna, Frekvencia slúchadiel 10 - 20000 Hz, Citlivosť slúchadiel 115 decibel ďalšie špecifikácie

Kód výrobku: BWC5S2
Part.No.: BWC5S2
Hľadáte slúchadlá, ktoré vám dokážu ponúknuť kvalitný a čistý zvuk s reálnymi basmi, avšak nechcete náhlavnú konštrukciu? Potom sú tieto štupľové slúchadlá, už druhej generácie, C5 Series 2 od spoločnosti Bowers & Wilkins práve pre vás! Rovnako ako svoj predchodca disponuje druhá generácia dizajnom Secure Loop, ktorý zvládne udržať slúchadlá na ušiach bez najmenšieho problému a bez straty komfortu. Vďaka novým prepracovaným reproduktorom s priemerom 9,2 mm vám sú slúchadlá schopné ponúknuť basy a reálny zvuk ako nikdy predtým!

Úžasný komfort

Vďaka slučke Secure Loop nebolo nikdy počúvanie zo štupľových slúchadiel na vyššej úrovni. Geniálna polstrovaná slučka sa dokáže rozšíriť a vyplniť tak vnútorný hrebeň vášho ucha. To dokáže ukotviť slúchadlá na tom správnom mieste. V kombinácii s mäkkými štupľami troch veľkostí padnú slúchadlá do každého ucha bez ohľadu na veľkosť. Štuple boli špeciálne vytvorené pre dokonalú izoláciu a vy si tak môžete dopriať skvelé počúvanie vašej obľúbenej hudby bez rušenia okolitým ruchom. Slúchadlá boli navyše vybavené ovládačom pre jednoduchú obsluhu vašej hudobnej knižnice a telefonovanie.

Úžasná mobilná kvalita

Je to až neuveriteľné aký výkon slúchadla pri svojej veľkosti dosahujú. Navyše ich nie je problém zmotať a uložiť do pribalenej taštičky a tým zaistiť ich 100% ochranu vo chvíli, keď ich nebudete využívať. Vlezú sa aj do toho najmenšieho vrecka. Slúchadlá disponujú micro poréznym filtrom, ktorý zabezpečuje otvorený a priestranný zvuk s plnými a bohatými basmi. Mikroskopické oceľové guľôčky pôsobia ako zvukový difúzor a tým posilňujú jasnosť a celkové detaily počúvanej hudby.

Luxusný výkon

Celkový výkon slúchadiel sú až 3 mW čo znamená, že v spoločnosti týchto slúchadiel zažijete skutočne plný hudobný zážitok, ktorý pretrvá aj dlhé hodiny, pretože slúchadlá už po pár minútach nebudete na ušiach vnímať. Všetok zvuk je interpretovaný cez 2 stereofónne reproduktory s priemerom 9,2 mm. Frekvenčný rozsah 10 Hz 20 kHz a impedancia 32 ohm spoločne s citlivosťou 115 dB/V pri 1 kHz zaistia neuveriteľne čistý a vrcholový zážitok z počúvania.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Rozhranie zariadenia3,5 mm jack
Technológia prepojeniaKábel
3,5 mm konektorÁno
Dĺžka kábla1,2 meter
SLÚCHADLÁ
Typ slúchadielVnútrosluchové
Maximálny vstupný výkon3 mW
Frekvencia slúchadiel10 - 20000 Hz
Citlivosť slúchadiel115 decibel
Celkové harmonické skreslenie (THD)0,2%
Ovládač jednotky9,2 mm
Kompatibilita značkyApple
Typ hlasovej cievkyCCAW
DIZAJN
Štýl noseniaDo ucha
FarbaČierna
Ovládanie hlasitostiDigitálny
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť20 gram

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
    • Design a ergonomie
    • Zvuk - komorní hudba, vokály - výborné
    • Pohodlí nošení
    • Zatím zkouším, co zahrají
    0 hlasov
Položiť novú otázku

Bowers & Wilkins C5 Series 2 (C5v2) Bowers & Wilkins C5 Series 2 (C5v2)

140,41 € bez DPH 117,00