TV SAMSUNG 43" V AKCII ZA 389 € predtým za 498 € | iba 16 ks
Nábytkový program

Blues

Blues Program je momentálně vyprodán

Kvalitné prevedenie a nie malé množstvo detailov je charakteristické pre kuchyne z programu Blues . Už samotný minimalistický vzhľad predurčuje  moderný štýl . V spojení s daným dekorom vytvorí na pohľad pútavú zostavu, ktorá vás nezaujme iba po vizuálnej stránke.  Kuchynské bloky sú zostavené z niekoľkých účelne navrhnutých horných i spodných skriniek, ktoré vám zaistia dostatok komfortu. Kým sa postupne zoznámime so všetkými detailmi, je nutné vyzdvihnúť pracovnú dosku s hrúbkou 40 mm , ktorej kvalitný povrch je vyrobený z  vrstveného...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Blues

Kvalitné prevedenie a nie malé množstvo detailov je charakteristické pre kuchyne z programu Blues. Už samotný minimalistický vzhľad predurčuje  moderný štýl. V spojení s daným dekorom vytvorí na pohľad pútavú zostavu, ktorá vás nezaujme iba po vizuálnej stránke.  Kuchynské bloky sú zostavené z niekoľkých účelne navrhnutých horných i spodných skriniek, ktoré vám zaistia dostatok komfortu.

Kým sa postupne zoznámime so všetkými detailmi, je nutné vyzdvihnúť pracovnú dosku s hrúbkou 40 mm, ktorej kvalitný povrch je vyrobený z vrstveného materiálu LTD. Spodná strana je vodeodolná napustená živicou. Dosky použité pri korpuse aj fronte majú hrúbku 16 mm. Predná plocha je obložená hrubou hranou rovnakého dekoru. Vnútorná časť korpusu má bielu farbu.

Všetky zásuvky majú zabudované tlmenie, ktoré tíši náraz. Pre väčší prehľad v úložnom priestore sú vybavené plným výsuvom, vďaka ktorému sa pohodlne dostanete až do zadných priestorov. Sú vybavené dvojstennými oceľovými rámami, ktoré im dávajú väčšiu odolnosť.  Je možné ich  pohodlne nastaviť podľa vašich individuálnych potrieb.

Ani na závesné horné skrinky konštruktéri nezabudli.  Aj na nich nájdete kvalitné kovanie v podobe samozatváracích celokovových závesov. Určite každý ocení jednoduchú a rýchlu montáž, pretože dvierka je možné namontovať bez použitia náradia pomocou kliptechnológie.

Pri horných skrinkách je výhodou možná prestaviteľnosť vkladacích políc. Prístrojová skrinka, alebo skôr jej výklenok, je určená na vysokú chladničku, teda na integrovanú kombináciu chladničky a mrazničky.  Soklová podesta pod sporák má jeden tepelne vodivý plech na fóliovom čele, ktorý funguje ako ochrana proti teplu. Integrované čelo je prispôsobené výške umývačky 85, 86 a 87 cm. Skrinky a zásuvky majú kovové úchytky H26, ktoré majú regulovateľné nožičky nacvakavaci sokel.

Vo všetkých smeroch sa myslelo na individuálne potreby, preto určite oceníte možnosť nastavenie výšky pri zabudovaných soklových pätkách. Tie sú vyrobené z plastového materiálu, ktorý je veľmi kvalitný. Tiež bola použitá soklová krycia lišta, ktorá má štandardne nalepený tesniaci profil, ktorý je zapustený v drážke.

Kuchyne z programu Blues sú vysoko kvalitné, atraktívne a disponujú veľkým množstvom výhod. Užite si maximálnu kvalitu s programom Blues.

 

Výhody:

  • veľký úložný priestor
  • moderný štýl
  • kvalitný materiál
  • matný povrch

 

Prevedenie:

  • materiál: lamino
  • dekor: podľa výberu

 

Dodávka:

  • program je dodávaný v zmontovanom stave

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky