Vlajkové lode Xiaomi série 12T prídu 4. októbra

Na český trh čoskoro dorazí nová séria mobilných telefónov od čínskej spoločnosti Xiaomi a rozhodne sa je na čo tešiť. Smartfón sa bude pýšiť 6,67-palcovým displejom CrystalRes AMOLED s viac ako 68 miliardami farieb, rozlíšením 2712 x 1220 pixelov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Navyše nová cena bude viac ako príjemná. Nielen to, teraz máte možnosť získať k nákupu darček. Čítajte ďalej!

Xiaomi 12T

Smartfón Xiaomi 12T je k dispozícii v troch módnych farbách: čiernej, striebornej a modrej.

OKAY Tip: Ako môžete elegantne ušetriť na energiách sa dozviete v našom článku tu.

Xiaomi 12T kombinácia farieb

Na čo sa môžete tešiť?

Okrem "nadupaného" displeja, ktorý bude krytý odolným sklom Gorilla Glass 5, sa v prípade verzie Pro očakáva špičkový a výkonný Snapdragon 8+ Gen1, základná verzia dostane MediaTek Dimensity 8100. Smartfón Xiaomi 12T vydrží naozaj dlho, s fantastickou 5000mAh batériou a podporou 120W rýchleho nabíjania to ani inak byť nemôže.

Dokonalý zvuk umocňujú dva reproduktory Dolby Atmos od spoločnosti Harman Kardon.

Technológia AdaptiveSync 120 Hz pomáha maximalizovať výdrž batérie, pretože umožňuje automatické prispôsobenie obnovovacej frekvencie podľa obsahu.

Staňte sa majiteľom tejto novinky

Xiaomi 12T je vybavený trojitým fotoaparátom: 108Mpx širokouhlým, 8Mpx ultraširokouhlým a 2Mpx makro, ktorý ponúka profesionálnu kvalitu obrazu pri všetkých snímkach. Poteší vás aj dokonalý systém snímania Xiaoi 12T, ktorý je podporovaný systémom OIS pre rýchle, úplne jasné a stabilné snímky. A čo ak chcete zachytiť nezabudnuteľný moment v noci? Ani to nie je problém! Keď sa deň zmení na noc, stačí prepnúť na nočný softvér - režimy Ultra Night Video, ktoré vám poskytnú skvelý obraz aj pri slabom osvetlení.

Xiaomi 12T Displej

Displej AMOLED je navrhnutý tak, aby vyvážil jasnosť, detailnosť farieb a energetickú účinnosť.

Kedy si ho môžem vziať?

Predobjednávky nových produktov prebiehajú od 4. do 12. októbra 2022. A pozor, tento nákup bude skutočne výhodný. Pri kúpe nového smartfónu Xiaomi 12T dostanete darček - robotický vysávač Xiaomi Mop 2 lite v hodnote 5 799 Kč! Pri kúpe nového smartfónu v eshope alebo kamennej predajni Okay získate spoľahlivého robotického pomocníka, ktorý sa postará o dôkladné upratovanie vašej domácnosti.

Prezrite si ďalšiu ponuku elektra


Článok pre Vás pripravil Jana Houbová

Napíšte mi

Nepodporovaný prehliadač

Ľutujeme, používate internetový prehliadač, v ktorom vám Okay nebude fungovať.

Skontrolujte prosím, či používate aktuálnu verziu niektorého z podporovaných prehľadávačov nižšie, alebo či máte v prehľadaní povolenú podporu JavaScriptu.

Podporované prehliadače sú:

Ospravedlňujeme sa, že naša aplikácia nefunguje na starších prehliadačoch.