Vyhľadať

Tipy na darčeky na Vianoce

Vianočné darčeky pre ženy

Vybrať darček pre ženu na Vianoce môže byť niekedy zložitým procesom. Ženy majú rady darčeky všeobecne. Chcete potešiť darčekom na Vianoce vašu priateľku či manželku alebo hľadáte ten správny darček pre mamu na Vianoce? U nás určite nájdete to, čo hľadáte! Vašej polovičke sa určite zavďačíte praktickým pomocníkom do kuchyne v podobe mixéra či kuchynského robota. Dokonale uprataná domácnosť jej snom každej gazdinky, tak prečo jej ho nesplniť? S robotickým vysávačom sa tieto sny stanú skutočnosťou.

Nezabudnite však ani na iných pomocníkov a to tých pri úprave zovňajšku.Darujte jej kvalitnúžehličku na vlasy, kulmu či fén.Dokonale hladké nohy zasa vyčarujeepilátor.

Obzvlášť v zimnom období je dôležité dbať na svoje zdravie. Fitness náramok či dámske smart hodinkypomôžu s počítaním prejdených krokov za deň, odmerajú pulz, monitorujú kvalitu spánku, ponúkajú množstvo športových režimov a k tomu sú vyhotovené ešte v elegantných farbách ako zlatá či ružová.

Vianočné darčeky pre mužov

Darčeky pre mužov by mali byť praktickéa takisto odrážať záľuby obdarovaného. Veľa mužov sa zaujíma o autá a práve elektronika do auta môže byť tým pravým darčekom na Vianoce pre priateľa či manžela. Kameru do autaurčite ocení každý, kto cestuje denne do práce. Ak sa váš partner pohybuje často vonku či v prašnom prostredí, tak určite ocení odolný telefón, ktorý vďaka svojim technológiám zvládne pobyt v extrémnom prostredí.

Kvalitný herný monitorocení nielen vášnivý hráč, ale aj niekto, kto potrebuje kvalitný obraz pri práci na home office. Milovníkov najnovších technológií poteší tohtoročný hit medzi slúchadlami a to True Wireless slúchadlá. Ako už napovedá ich názov, tak fungujú bez akýchkoľvek káblov a poskytnú tak slobodu pohybu.

Úprava zovňajšku je dôležitá aj u mužov. Preto pri výbere darčeka pre muža holiacim strojčekom alebo zastrihávačom fúzov určite nič nepokazíte.

Vianočné darčeky pre rodičov

Darčeky na Vianoce pre rodičov by mali vyjadrovať našu vďaku k nim. Skvelým vianočným darčekom pre mamu či starú mamu nemusí byť len kuchynský riad alebo iný kuchynský pomocníkako fritéza, či kávovar, ale aj taká vyhrievacia deka, ktorá zahreje v chladných zimných dňoch. Takisto uvoľní stuhnuté svaly a boľavé kĺby. V dnešnej dobe je rovnako dôležité sa starať aj o zdravie, takže teplomer či tlakomer z našej ponuky určite neurazí.

Zaspomínajte si s vašimi rodičmi na staré dobré časy s gramofónom. Retro gramofóny neprehrávajú len platne, ale dokážu prehrať akýkoľvek zvukový záznam, keďže majú USB port či CD prehrávač.

V dnešnej dobe je ideálnym darčekom pre starých rodičov kvalitná webkamera. Táto pomôcka aspoň čiastočne nahradí osobný kontakt a zároveň umožní vám aj vašim rodičom komunikovať z pohodlia a bezpečia domova.

Vianočné darčeky pre deti

S pokrokom technológie rastú nároky našich ratolestí na najnovšie technologické hračky. Vianočným darčekom pre chlapca, ktorý ho určite poteší, je herná konzola a k nej kvalitné herné slúchadlá. Skvelým darčekom na Vianoce pre dievča zasa môže byť čítačka kníh.

Univerzálnymi darčekmi na Vianoce pre dievčatá aj chlapcov sú smartfónyči nositeľná elektronika. Alebo čo taká elektrická kolobežka, ktorá nielen uľahčí cestu do školy, ale je skvelá aj na vychádzky.