Príďte na najbližšiu predajňu - VYBRAŤ

Nakupujte nábytok na internete – je to jednoduché

Obavy z nákupu nábytku on-line sú zbytočné. V našom e-shope robíme maximum pre to, aby sme výber nového kusu nábytku čo najviac priblížili nákupu v predajni. Nový nábytok si kupujete na dlhšiu dobu a tak je nutné získať maximum informácií už pri jeho výbere. Toho sme si plne vedomí, a preto tomu našu on-line prezentáciu nábytku maximálne prispôsobujeme. Ukazujeme výrobok zo všetkých strán, všetkými možnými spôsobmi. Rovnako dôležité, ako výber produktu, je aj jeho doručenie. U nás nemusíte mať obavy! Všetko odosielame starostlivo zabalené a postaráme sa aj o bezpečnú vynášku až k vám do bytu. Starosti s prepravou teda môžete vypustiť z hlavy.

Okay nábytok

Unikátne videorecenzie

Najlepší spôsob, ako v prostredí internetu ukázať výrobok, je video. Preto pre vás natáčame video recenzie, v ktorých sa môžete detailne oboznámiť so všetkými dôležitými parametrami. Uvidíte na vlastné oči všetko, čo by vás mohlo zaujímať: rozmery, spôsob rozloženia, úložné priestory, tuhosť/tvrdosť, tiché zatváranie a podobne. Cieľom videorecenzií je predstaviť naše výrobky tak, ako ich budete používať v bežnom živote.
Youtube kanál Okay.sk

Podrobné fotografie

Karty našich produktov obsahujú veľké množstvo fotografií urobených z rôznych uhlov. Ukazujú všetky podstatné funkcie produktu a zrozumiteľne popisujú hlavné rozmery. Zároveň z nich zistíte všetky varianty dekorov, možnosti pravých a ľavých rohov a podobne.

Video recenzia rohovej sedačky Avesta

Popis produktov a kategórií a obľúbené odborné články

V popisoch konkrétneho výrobku nájdete nielen predajné argumenty, ale aj všetky rozmery a technické parametre. Významne vám pomôžu k správnemu rozhodnutiu pri výbere veľkosti, farby, materiálu apod. Rovnaký účel majú tiež naše články v sekcii Rady a tipy. Nielenže predstavia konkrétny nábytok s technickými parametrami, ale ponúknu aj rad inšpiratívnych tipov. Zistíte, prečo nakupovať práve u nás a v čom sme najlepší na slovenskom trhu s nábytkom.

Sekcia článkov Rady a tipy na okay.sk

Hodnotenie zákazníkov

Na našom webe venujeme priestor aj zákazníckym recenziám a teda reálnym skúsenostiam našich klientov. Zákaznícka spokojnosť je pre nás úplne zásadné, preto denne pracujeme na tom, ako ju zvýšiť a to nielen v predpredajnej fáze, ale aj po ní.Soustředíme sa teda na kvalitu našej zákazníckej linky a servis po dokončení predaja. To, že sme sa vydali správnou cestou, dokazujú naše dlhodobé výsledky na porovnávacích portáloch, kde patríme medzi najlepšie hodnotené nábytkárov. Nikto nie je neomylný, aj u nás sa objavujú problémy. Robíme ale maximum pre ich vyriešenie a elimináciu do budúcnosti.

Recenzie zákazníkov

Doprava s vynesením až do bytu

Pretože vždy dbáme na to, aby bol váš nákup naozaj komfortný, snažíme sa maximálne spríjemniť aj jeho doručenie. Ponúkame najvýhodnejšie služby dopravy na slovenskom trhu. Môžete si vybrať medzi doručením na konkrétnu adresu s vynesením nábytku do bytu alebo si sami môžete všetko vyzdvihnúť vo vybranej predajni. Výdajných miest ponúkame viac ako 20 po celej SR. Pravidelne tiež konáme obľúbené akcie s dopravou zdarma, isto sa teda oplatí sledovať náš web a odoberať newsletter.

Spoločne s premyslenou logistikou a širokou ponukou nábytku ste u nás v tých najlepších rukách.

Nepodporovaný prehliadač

Ľutujeme, používate internetový prehliadač, v ktorom vám Okay nebude fungovať.

Skontrolujte prosím, či používate aktuálnu verziu niektorého z podporovaných prehľadávačov nižšie, alebo či máte v prehľadaní povolenú podporu JavaScriptu.

Podporované prehliadače sú:

Ospravedlňujeme sa, že naša aplikácia nefunguje na starších prehliadačoch.