Kúpili ste si nový mobil? Nezabudnite na príslušenstvo

Kto dnes nemá mobilný telefón akoby ani nežil. Mobil je zariadenie, ktoré v súčasnosti používa naozaj skoro každý. Technológie sa posúvajú závratným tempom a ponúkajú nám stále lepšie a lepšie vymoženosti. Či už sa to týka samotných smartfónov, alebo príslušenstva vhodného k mobilu. Na príslušenstvo mnoho ľudí zabúda a neuvedomuje si, aké výhody mu dokáže poskytnúť alebo ako dokáže zefektívniť bežné používanie telefónu.

Zabudnite na vybitú batériu

Vybíja sa vám rýchlo telefón? Musíte ho nabíjať niekoľkokrát denne a už je pre vás otravné kvôli tomu strácať čas doma, kým sa nabije? Alebo máte obavy, že sa vám vypne počas toho, ako budete tráviť čas vonku? Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, tak potom je pre vás powerbanka tým správnym riešením. Vybrať si môžete z rôznych kapacít. Niektoré vám nabijú telefón jedenkrát, iné môžete použiť na viac nabití napríklad pri cestovaní. Veľa z nich obsahuje viac portov, tým pádom môžete dokonca nabíjať 2 zariadenia naraz!

Nabíjanie batérie cez powerbanku/p>

Ďalšou možnosťou je nabíjanie telefónu cez nabíjačku na mobil. Neumožňuje síce takú flexibilitu ako powerbanka, ale zase je nabíjanie batérie rýchlejšie. Navyše si môžete vybrať, či chcete váš smartfón nabíjať bezdrôtovo, alebo klasickou káblovou nabíjačkou. Hoci je bezdrôtové nabíjanie pohodlnejšie a bezdrôtová nabíjačka má vyššiu životnosť, je o čosi pomalšie ako klasické nabíjanie cez kábel.

Ochráňte displej

Ochranné sklá a fólie už zachránili tisíce telefónov. Určite stojí za to investovať pár eur do tvrdeného skla než platiť plnú sumu za displej, či opravu telefónu. Pri drahších mobiloch sa to môže vyšplhať na nie príliš príjemnú sumu, kedy si budete ďakovať, že ste si kúpili tvrdené sklo alebo fóliu.

Puzdro na mobil

Chcete si vylepšiť váš telefón, prípadne vás už omrzel vzhľad vášho aktuálneho? Potom sa pozrite na ponuku puzdier a krytov. Váš telefón nielen ochránia pred poškodením, ale navyše mu dodajú dizajn, ktorý vám určite mnoho známych pochváli. Je už iba na vás, či preferujete elegantný, priesvitný, alebo praktický dizajn. Alebo ich kombináciu? To je už iba na vás.

Puzdro na mobil v rôznych farbách

Perfektné selfie

Ak ste typ človeka, ktorý rád fotí, určite by vo vašom inventári nemala chýbať selfie tyč. Vaša fotka bude vyzerať oveľa lepšie a v mnohých prípadoch si uľahčíte fotenie alebo odfotíte fotky, z ktorých budete aj sami prekvapení. Pri skupinových fotkách už viac nemusí chýbať jeden z vašich priateľov, ktorý fotí.

Vybrané príslušenstvo k telefónu vám dokáže urýchliť a spríjemniť každodenné činnosti. Popísali sme však len zlomok z tých, ktoré si môžete kúpiť. Neváhajte a pozrite si na našom e-shope niečo, čo sa vám bude páčiť a urobí vám alebo vašim blízkym radosť.

Nepodporovaný prehliadač

Ľutujeme, používate internetový prehliadač, v ktorom vám Okay nebude fungovať.

Skontrolujte prosím, či používate aktuálnu verziu niektorého z podporovaných prehľadávačov nižšie, alebo či máte v prehľadaní povolenú podporu JavaScriptu.

Podporované prehliadače sú:

Ospravedlňujeme sa, že naša aplikácia nefunguje na starších prehliadačoch.