Komoda - nielen praktický úložný priestor, ale aj dekorácia

Kus tradičného, no zároveň moderného prvku z dreva, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Využitie komody v domácnosti je čoraz univerzálnejšie. Komoda do spálne, úzka, vysoká či biela komoda. Výber farby, tvaru a veľkosti je už iba na vás. Pamätajte na to, že nekupujete len úložný priestor, ale aj dekoráciu.

Komoda dub sonoma v kombinácii s bielou Kava v interiéri

Komoda dub sonoma v čistej kombinácii s bielou farbou - to je komoda Kava

Komoda – súčasť celej domácnosti

Túto praktickú skrinku nájdeme dnes už takmer v každej miestnosti. Stáva sa súčasťou obývačky, spálne, kúpeľne, chodby, dokonca aj rozprávkovej detskej izby. Čo všetko do nej možno uložiť a kde ju možno umiestniť? Jednoducho všetko a všade. Komoda do kúpeľne plní funkciu viacerých skríň súčasne. Je možné do nej uložiť čistiace prostriedky, uteráky, osušky, župany, no s pokojným svedomím aj drogériu. Môže hrať všetkými možnými farbami. Biela pridá na pocite čistoty a pokoja, žltá farba zase oživí prostredie svojím nekonečným optimizmom. Biela komoda do spálne? Jednoduché a pritom také krásne. Postará sa o precízne uschovanie bielizne, oblečenia či textílií. Komoda na hračky je samozrejmosťou detskej izby. Navyše ju veľmi jednoducho zmeníte na prebaľovací pult obyčajnou prebaľovacou podložkou. Výrobcovia myslia aj na rozmery predávaného sortimentu. 

Komoda do spálne s prebaľovacím pultom

Máte malé dieťa? Prebaľovací pult urobí z obyčajnej komody do spálne razom praktickú komodu s prebaľovacím pultom

Komoda do kuchyne nepredstavuje nič netradičné. Perfektne dopĺňa všetky kuchynské linky. Má špeciálne prispôsobenú hĺbku zásuviek. Tie nízke slúžia na uloženie lyžičiek, nožov a varešiek. Hlboké zásuvky sú zase prispôsobené hrncom, panviciam či mixérom. Komoda do obývačky je tradičným kusom nábytku. Praktická a moderná komoda pod TV sa stáva bežným zariadením obývačky. Môžete ju kúpiť samostatne, no taktiež býva súčasťou obývacej steny. TV komoda sa pri precíznom výbere stane zlatým klincom vašej obývačky. 

Komoda pod TV v obývacej izbe

Komoda nájde v obývačke široké využitie - nech už ju umiestnite pod televízor, alebo k stene

Úzka komoda sa väčšinou vyskytuje v predsieňach a chodbách, najmä kvôli kompaktným rozmerom, pretože práve chodba býva tým najužším miestom v dome. Verte, že aj do tej najtesnejšej predsiene sa bezproblémovo zmestí a uľahčí organizáciu vecí ako sú kľúče, čiapky a rukavice. Taktiež je možné naraziť aj na vysokú komodu, ktorá sa využíva predovšetkým na uloženie kníh, foto rámčekov, sošiek, sviečok a pohárov.

Komoda dub v chodbe

Komoda do predsiene alebo chodby? Uľahčite si uloženie vecí, ktoré chcete mať hneď poruke

Komoda ako dekorácia

Efektívnosť, praktickosť a univerzálnosť nepredstavujú jediné výhody, ktoré tento kus nábytku prináša. Komoda býva aj prekrásnou a modernou dekoráciou interiéru. Nech už máte domácnosť v stredomorskom, provensálskom, industriálnom, škandinávskom či v hocijakom inom štýle, vždy nájdete takú podľa vašich predstáv, ktorá perfektne doplní vzhľad každej miestnosti. Čím môže zaujať? No predsa materiálom, detailmi, leskom, matnosťou, príjemným osvetlením, otvorenými aj zatvorenými poličkami, tradičnosťou aj atypickým vzhľadom. Správnym zakomponovaním do zostavy nábytku získate moderný prvok a budete naň právom hrdí.

Nepodporovaný prehliadač

Ľutujeme, používate internetový prehliadač, v ktorom vám Okay nebude fungovať.

Skontrolujte prosím, či používate aktuálnu verziu niektorého z podporovaných prehľadávačov nižšie, alebo či máte v prehľadaní povolenú podporu JavaScriptu.

Podporované prehliadače sú:

Ospravedlňujeme sa, že naša aplikácia nefunguje na starších prehliadačoch.