Ako vybrať kávovar KRUPS?

Na skvelú kávu nemusíte ísť do kaviarne

U Slovákov a Sloveniek sa káva teší väčšej a väčšej obľube. Aromatický nápoj, ktorý je typický svojou vôňou, chuťou a aj príjemne povzbudzujúcimi účinkami, si zhruba každý piaty obyvateľ Slovenska kupuje hotový v kaviarňach. A, čo si budeme hovoriť, toto malé potešenie robí prievan v peňaženke. Ak nechcete zbytočne utrácať a každý deň stáť v rade na latté či kapučíno, nadišiel správny čas na vytvorenie si vlastnej domácej kaviarne s kávovarom KRUPS.

Kávovary KRUPS

 

Ale ktorý kávovar si vybrať? Ktorý je najvhodnejší a na mieru presne pre vás? V našom článku si rozoberieme kávovary značky KRUPS, ktorá je povestná nemeckou kvalitou a precíznosťou, no nehanbí sa za svoj francúzsky pôvod. Ten dodáva všetkým výrobkom elegantný šmrnc a vkusný vzhľad. Pre firmu Nestlé vyrába KRUPS oceňované kapsulové kávovary pod značkami Nespresso a Nescafé Dolce Gusto. Značka sa však teší obľube aj vďaka bonusovej desaťročnej záruke na opravu kávovarov.

Na čom záleží pri kúpe kávovaru 

Nech hovorí ktokoľvek čokoľvek, vybrať správny kávovar patrí k ťažkým rozhodnutiam. Pri kúpe nového kávovaru majte na pamäti štyri zásadné veci. Koľko kávy denne vypijete (a tiež vaši hostia), ktorý typ máte najradšej, koľko máte doma miesta a aký máte rozpočet. Myslite tiež na to, že nový kávovar bude potrebovať pravidelnú údržbu a čistenie. Výhodou kávovarov značky KRUPS  je jednoduchá obsluha, kompaktné rozmery a jednoduché čistenie.

Kávovary Krups

Predstavme si plne automatické kávovary KRUPS, ktoré máme v OKAY v ponuke:

  1. Kávovar KRUPS Intuition Preference – najväčší výber nastaviteľných receptov
  2. Kávovar KRUPS Evidence Plus – vynikajúce výsledky ako od baristu
  3. Kávovar KRUPS Evidence – najľahšia príprava mliečnej peny
  4. Kávovar KRUPS Essential – najmenší výkonný plnoautomat na svete
  5. Automatické espresso KRUPS – zostavte si dokonalé espresso presne na mieru

 

KRUPS Intuition Preference 

S kávovarom typu KRUPS Intuition Preference si doprajete okrem gurmánskeho zážitku tiež ten hravý. Ponúka totiž užívateľsky jednoduché ovládanie s nastaviteľným vzhľadom displeja, ktorý sa podobá technológii smartfónov. S ovládaním pomáhajú indikátory KRUPS. Farebná dotyková obrazovka s technológiou Smart Slide je najlepšia vo svojej triede, farebné svetelné indikátory vám umožnia nastaviť si kávovar a do pamäti si uložiť obľúbené recepty presne podľa vašich chutí. Jednotlivé farby symbolizujú rôzne pokyny.

Krups Intuition Preference Plus

Červené výstražné svetlo vás bude sprevádzať údržbou a ďalšie farebné spektrum vám pomôže pri príprave nápoja.


A teraz to najdôležitejšie – nestrácajte čas zložitou prípravou, všetko si jednoducho navoľte. K dispozícii máte 11 nastaviteľných receptov a integrovaný systém OTC pre dokonalú penu na dva nápoje naraz. Čo si dáte? Dve latté pre vás a kolegyňu? Alebo lungo a kapučíno pre rodinnú návštevu?

 

Kávovar KRUPS

Vylepšenými prvkami tohto typu kávovaru sú skosený predný panel, prístup k odpadovej nádržke z prednej časti a funkcie zabraňujúce pretekanie odkvapovej nádobky. Čo ale určite vďačne oceníte, je to, že kávovar je maximálne bezúdržbový. Čo to znamená? Že trávite menej času čistením a viacej času vychutnávaním si svojej obľúbenej kávy. A to je veľmi príjemné, všakže?

 

Kávovar KRUPS Evidence Plus

S týmto kávovarom sa od vás môžu baristi učiť, ako pripraviť správnu kávu. Automatický KRUPS Evidence Plus vám pripraví vynikajúci nápoj jednoduchým stlačením tlačidla.

Kávovar Krups Evidence Plus

Ponúka vám až 19 kávových receptúr, ktoré si môžete dodatočne upraviť podľa vlastnej preferencie. A nemusíte sa báť, hravo zvládne aj tie najnáročnejšie chute.

Kávovar KRUPS

S kávovarem KRUPS Evidence plus si vyberte z 19 kávových receptů 

Moderné technológie sa tu aplikujú vo veľkej miere. Inovatívny, široko kapacitný, farebný a dotykový displej s OLED technológiou vám ponúka maximálny používateľský komfort.

 

Kávovar je vybavený technológiou KRUPS Quattro Force, ktorá sa venuje najdôležitejším aspektom prípravy naozaj lahodnej kávy. Každý krok je dôkladne optimalizovaný – extrémne odolný mlynček, správne tempo, kvalitná sparovacia jednotka a automatické čistenie. Vaše nápoje budú pripravené v tej najvyššej kvalite a v krátkom čase. A to je OKAY! Samozrejmosťou je tiež samoúdržba pomocou funkcie AutoClean.

Kávovar Krups Evidence Plus

Praktické funkcie sú zabalené do elegantného a moderného vzhľadu, ktorý zapadne nielen do každej kuchyne, ale bude sa bez problémov hodiť aj do kancelárie či dielne. Fantastickú kávu si predsa môžete dopriať kdekoľvek.

 

KRUPS Evidence 

Pokiaľ si chcete vychutnať nielen kávu, ale aj jej prípravu, vyberte si automatický kávovar KRUPS Evidence. Je vyrobený s maximálnou precíznosťou.

Kávovar KRUPS Evidence

Spoločne si môžete vychutnať aromatické espresso či dokonale vyvážené kapučíno One-Touch. Určite oceníte možnosť pridania extra porcie espressa, ktorá každému nápoju dodá ten správny šmrnc, výraznejšiu chuť a energiu. Zvoliť si môžete napríklad funkciu pre extra tmavú kávu na dosiahnutie intenzívnejšej chuti.

Kávovar Krups Evidence

Automatický kávovar KRUPS Essential

S automatickým kávovarom KRUPS Essential si môžete dopriať chuť dokonale vyvýženej kávy a espressa. Aj napriek svojím kompaktným rozmerom ponúka veľkú kapacitu. Vďaka intuitívnemu LCD displeju si rýchlo pripravíte vynikajúcu kávu či espresso. Tri nastavenia teploty a tri stupne hrubosti mletia vám poskytnú dokonalú kontrolu nad chuťou nápoja. Keď si vyladíte svoju receptúru, uložíte si ju do pamäte. Balenie obsahuje aj sadu Auto Capuccino XS6000 slúžiace na prípravu výborného latté a kapučína.

KRUPS Essential 

Tí z vás, ktorí si potrpia na výstrednejšie kúsky, určite siahnú po výraznejšom farebnom prevedení tohto kávovaru. Ide o najmenší plnoautomatický kávovar na svete! Má rozmery h33 x š24x v36 cm. Hodí sa teda naozaj kamkoľvek. Osloví vás svojím elegantným dizajnom a lesklou červenou farbou. A veľmi príjemný bonus je to, že aj bez prácneho denného čistenia zostane dlho ako nový. Program automatického samočistenia sparovacej komory beží bez vášho pričinenia, zásobník na kávové zrná alebo odnímateľný zásobník na vodu (0,7 l) sa dá ľahko vypláchnuť .

Kávovar KRUPS Essential 

Espresseria Automatic 

Estetický a kompaktný kúsok, ktorý poteší svojím výkonom. To v sebe spája Automatické espresso KRUPS.

S týmto kávovarom si vychutnáte lahodnú kávu ako z kaviarne. Najpredávanejší kúsok vás na prvý pohľad upúta štýlovým dizajnom, ktorému šmrnc dodá sebavedomá červená farba. Ide o najmenší, plne automatický kávovar, ktorý si svoje miesto nájde doslova všade. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá a intuitívna.

 

 

Tlak čerpadla je 15 barov, takže si vyberiete, akú kávu si dáte, či je to ristretto, café latté alebo lungo. Nezabudnuteľnú chuť vyčaruje patentovaný Thermoblock, ktorý zaručuje ideálnu teplotu nápoja. Vy si len zvolíte silu kávy, stupeň mletia, množstvo a teplotu vody. Súčasťou kávy je kovový mlynček, ktorý kávu namelie v troch stupňoch. Gramáž zásobníku môže byť až 500 g, s čím si určite vystačíte.

 

Kávovar Krups Espresseria

Obsahuje veľa šikovných funkcií, ktoré sú stále veľmi intuitívne a jednoduché na ovládanie. Napríklad dokáže reagovať na tvrdosť vody a to dokonca v štyroch stupňoch. Redukciu nežiaducich pachov a prvkov, ktorými sú olovo, meď alebo hliník, zaisťuje vodný filter Claris Aqua, ktorá s protismerným prúdením pripravuje neutrálne pH vody. Nemusíte sa teda o nič starať, automat nielen že šetrí energiu v prípade, že prístroj dlhšiu dobu nepoužívate, ale sám upozorní na nutnosť čistenia a odvápnenia.

 Kávovary KRUPS vám splnia všetky vaše priania, ktoré máte od vytúženej kávy. Produkty vyrobené vo Francúzsku navyše zaručujú nadštandardnú kvalitu.

Nepodporovaný prehliadač

Ľutujeme, používate internetový prehliadač, v ktorom vám Okay nebude fungovať.

Skontrolujte prosím, či používate aktuálnu verziu niektorého z podporovaných prehľadávačov nižšie, alebo či máte v prehľadaní povolenú podporu JavaScriptu.

Podporované prehliadače sú:

Ospravedlňujeme sa, že naša aplikácia nefunguje na starších prehliadačoch.